Pracownicy

Dział Administracyjny:
Mariusz Kędzielski - Koordynacja działań organizacyjnych i marketingowych - m.kedzielski@wybrzezegdansk.pl
Aleksandra Krasnodębska
- Obsługa sekretriatu, działania marketingowe - a.krasnodebska@wybrzezegdansk.pl
Paweł Włochowicz -  Współpraca z Partnerami Handlowymi, pozyskiwanie Sponsorów - p.wlochowicz@wybrzezegdansk.pl
Mirosław Berliński - Kierownik drużyny/Kierownik Zawodów/Obsługa spraw proceduralnych - m.berlinski@wybrzezegdansk.pl
Sebastian Zwiewka -  Współpraca z mediami, 
obsługa mediów społecznościowych - s.zwiewka@wybrzezegdansk.pl

Dział Sportowy:
Eryk Jóźwiak - Menedżer pierwszej drużyny
Piotr Szymko
- Trener młodzieży, Toromistrz
Jarosław Hulko - Trener Przygotowania Fizycznego
Rafał Król - Toromistrz

Obsługa meczów:
Sylwia Jesiołkowska - Kierownik Parku Maszyn
Michał Melibruda - Kierownik Startu/Kierownik Zawodów/Kierownik Drużyny
Bartłomiej Groning - Kierownik Startu/Kierownik Drużyny/Kierownik Zawodów/Wirażowy
Adam Pacholczyk -
Kierownik Startu/Kierownik Zawodów/Kierownik Drużyny/Wirażowy
Krzysztof Siudek - Chronometażysta
Bartosz Pawłowski - Radiowęzeł
Zbigniew Grygorec - Spiker
Monika Samp - Wirażowa
Ireneusz Młodzianowski - Wirażowy
Zenon Piekarczyk - Wirażowy
Mirosław Krzyśko - Wirażowy
Włodzimierz Krajewski - Wirażowy
Michał Zgórzak - Wirażowy
Ryszard Semenowicz - Wirażowy
Marcin Piekarczyk - Pomocnik Kierownika Startu/Pomocnik Kierownika Parku Maszyn
Zdzisław Wrocławski - Obsługa bramy wjazdowej na tor

Redakcja www.wybrzezegdansk.pl:
Michał Gałęzewski,
Mikołaj Kowalski,

Tomasz Galiński,
Tomasz Werbel,
Wojciech Jagodziński

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 14 29 +240
2 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 14 25 +67
3 KŻ Orzeł Łódź 14 22 +42
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 17 -31
5 Unia Tarnów 14 15 -76
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 14 14 -75
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 11 -96
8 SK Lokomotiv Daugavpils 14 7 -71

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus