Pracownicy

Dział administracyjny:
Mariusz Kędzielski - Marketing
 m.kedzielski@wybrzezegdansk.pl
Monika Orlik - Specjalista ds. administracji - sekretariat@wybrzezegdansk.pl
Rafał Sumowski - Rzecznik prasowy, Komunikacja, Social Media, Akredytacje - rzecznik@wybrzezegdansk.pl
Paweł Włochowicz -  Współpraca z Partnerami Handlowymi, Pozyskiwanie Sponsorów - p.wlochowicz@wybrzezegdansk.pl


Dział sportowy:
Eryk Jóźwiak - Menedżer pierwszej drużyny/ trener szkółki / toromistz - menedzer@wybrzezegdansk.pl
Krzysztof Fortas - Toromistrz
Rafał Hodun - Toromistrz
Jarosław Hulko - Trener przygotowania fizycznego


Obsługa meczów:
Sylwia Jesiołkowska - Kierownik parku maszyn / Kierownik zawodów
Aleksander Tomczyk - Kierownik zawodów/Kierownik startu/Wirażowy
Sławomir Sablowski - Kierownik zawodów/ Kierownik drużyny / Chronometażysta
Mariusz Kędzielski - Kierownik zawodów/ Kierownik drużyny
Maciej Cudera - Kierownik zawodów/ Kierownik drużyny
Rafał Sumowski - Kierownik zawodów / Kierownik drużyny
Paweł Włochowicz - Kierownik zawodów / Kierownik drużyny
Adam Pacholczyk - 
Kierownik startu/Kierownik zawodów/Wirażowy
Michał Melibruda - Kierownik startu

Patryk Sass - Kierownik startu / Wirażowy

Tomasz Werbel - Sekretarz zawodów
Jan Juszczuk - Sekretarz zawodów

Zbigniew Grygorec - Spiker
Mateusz Rychterski - Spiker / Oprawa muzyczna
Michał Rudnicki - Spiker
Benedykt Bladowski - Wirażowy
Marcin Bladowski - Wirażowy

Ilona Bonisławska - Wirażowa
Piotr Mischke - Wirażowy

Marcin Muszyński - Wirażowy
Monika Samp - Wirażowa
Adam Kisielewski - Wirażowy /Obsługa techniczna

Tomasz Garczyński - Wirażowy / Obsługa techniczna
Małgorzata Karczewska - Wirażowa /Obsługa techniczna
Krzysztof Karczewski - Wirażowy /Obsługa techniczna
Rafał Andrzejewski - Wirażowy /Obsługa techniczna
Agata Garczyńska - Wirażowa /Obsługa techniczna
Wojciech Dunda - Wirażowy /Obsługa techniczna



Redakcja www.wybrzezegdansk.pl:
Tomasz Galiński
Wojciech Jagodziński
Tomasz Werbel
Rafał Sumowski

 

Następny mecz:

29.06.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 7 13 +42
2 Cellfast Wilki Krosno 8 11 +26
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8 11 +63
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 7 10 +28
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 7 7 -26
6 Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 4 -46
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 1 -81

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus