Terminarz Ligowy

Runda zasadnicza
 1. kolejka, 9-11 kwietnia
ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK - Cellfast Wilki Krosno
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

2. kolejka, 16-17 kwietnia
Bydgoszcz - GDAŃSK
Rybnik – Landshut
Gniezno – Łódź
Krosno – Zielona Góra
Data rezerwowa: 22 kwietnia

3. kolejka, 23-25 kwietnia
GDAŃSK - Gniezno
Rybnik – Krosno
Landshut – Zielona Góra
Łódź – Bydgoszcz

4. kolejka, 1-2 maja
Zielona Góra - GDAŃSK
Krosno – Łódź
Bydgoszcz – Rybnik
Gniezno – Landshut
Data rezerwowa: 3 maja

5. kolejka, 7-9 maja
Landshut – GDAŃSK
Rybnik – Gniezno
Krosno – Bydgoszcz
Łódź – Zielona Góra
Data rezerwowa: 15 maja

6. kolejka, 21-23 maja 
GDAŃSK – Rybnik
Zielona Góra – Bydgoszcz
Landshut – Łódź
Gniezno – Krosno

kolejka, 28-30 maja
Łódź – GDAŃSK
Rybnik – Zielona Góra
Bydgoszcz – Gniezno
Krosno – Landshut (6 czerwca)
Data rezerwowa: 3 czerwca

kolejka, 4-6 czerwca
GDAŃSK – Łódź
Zielona Góra – Rybnik
Landshut – Krosno
Gniezno – Bydgoszcz

kolejka, 11-13 czerwca
Rybnik – GDAŃSK
Krosno – Gniezno
Bydgoszcz – Zielona Góra
Łódź – Landshut

10 kolejka, 18-20 czerwca
GDAŃSK – Landshut
Zielona Góra – Łódź
Bydgoszcz – Krosno
Gniezno – Rybnik

11 kolejka, 25-27 czerwca
GDAŃSK – Zielona Góra
Rybnik – Bydgoszcz
Landshut – Gniezno
Łódź – Krosno

12 kolejka, 2-4 lipca
Gniezno – GDAŃSK
Zielona Góra – Landshut
Krosno – Rybnik
Bydgoszcz – Łódź
Data rezerwowa: 9-10 lipca

13 kolejka, 16-18 lipca
GDAŃSK– Bydgoszcz
Zielona Góra – Krosno
Landshut – Rybnik
Łódź – Gniezno

14 kolejka, 23-25 lipca
Krosno – GDAŃSK
Rybnik – Łódź
Bydgoszcz – Landshut
Gniezno – Zielona Góra
Data rezerwowa: 31 lipca - 1 sierpnia

Faza play-off, ćwierćfinały
15 kolejka, 6-7 sierpnia
Data rezerwowa: 12, 14 i 15 sierpnia

16 kolejka, 20-21 sierpnia
Data rezerwowa: 27-28 sierpnia 

Faza play-off, półfinały
17 kolejka, 2 września

18 kolejka, 4 września
Data rezerwowa: 5, 9 września

Finał
19 kolejka, 11 września
Data rezerwowa: 12, 16 września

20 kolejka, 18 września
Data rezerwowa: 24-25 września 

Następny mecz:

28.05.2022, 16:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra 6 10 +56
2 Cellfast Wilki Krosno 6 8 +45
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 7 +17
4 Trans MF Landshut Devils 6 6 -17
5 KŻ Orzeł Łódź 6 5 -23
6 ROW Rybnik 6 5 +6
7 Aforti Start Gniezno 6 5 -51
8 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 2 -33

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus