Terminarz Ligowy

Część zasadnicza:

1 runda: sobota 11 lipca / niedziela 12 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów ŻSSA 44:46                                    
e-Winner Apator Toruń  - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 55:35
KŻ Orzeł Łódź - Speedway Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2 runda: sobota 18 lipca / niedziela 19 lipca
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
Unia Tarnów ŻSSA  - e-Winner Apator Toruń 33:57
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 47:43

3 runda: sobota 25 lipca / niedziela 26 lipca
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 44:46
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speedway Lokomotiv Daugavpils 49:41
Unia Tarnów ŻSSA - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37
e-Winner Apator Toruń - KŻ Orzeł Łódź 56:34

4 runda:  sobota 1 sierpnia /niedziela 2 sierpnia
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:46
Speedway Lokomotiv Daugavpils – e-Winner Apator Toruń 39:51
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA 40:50
KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38

5 runda: poniedziałek 3 sierpnia / czwartek 6 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź 51:39
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 39:51
e-Winner Apator Toruń  - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 63:27
Unia Tarnów ŻSSA  - Speedway Lokomotiv Daugavpils 49:41

6 runda: sobota 8 sierpnia / niedziela 9 sierpnia
e-Winner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów ŻSSA 50:40
KŻ Orzeł Łódź - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 51:39

7 runda: sobota 15 sierpnia / niedziela 16 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – e-Winner Apator Toruń
Unia Tarnów ŻSSA - Orzeł Łódź

8 runda: sobota 22 sierpnia / niedziela 23 sierpnia
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
e-Winner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź - Unia Tarnów ŻSSA

9 runda: sobota 29 sierpnia / niedziela 30 sierpnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - e-Winner Apator Toruń -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź

10 runda: sobota 5 września / niedziela 6 września
KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - e-Winner Apator Toruń
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA

11 runda: sobota 12 września / niedziela 13 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
e-Winner Apator Toruń - Speedway Lokomotiv Daugavpils
Unia Tarnów ŻSSA - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź

12 runda:   sobota 18 września / niedziela 19 września
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów ŻSSA
KŻ Orzeł Łódź - e-Winner Apator Toruń

13 runda: sobota 26 września / niedziela 27 września
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Lokomotiv Daugavpils
e-Winner Apator Toruń - Unia Tarnów ŻSSA
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz

14 runda: sobota 3 października / niedziela 4 października
Unia Tarnów ŻSSA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno  - e-Winner Apator Toruń  
Speedway Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp

Część finałowa
1 runda finałowa: piątek 9 października
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda finałowa: sobota 10 października
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

3 runda finałowa: piątek 16 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda finałowa: niedziela 18 października, poniedziałek 19 października
zwycięskie drużyny z (a) i (b)



Następny mecz:

16.08.2020, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 eWinner Apator Toruń 6 12 +134
2 Unia Tarnów 6 8 +2
3 KŻ Orzeł Łódź 6 6 +12
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 6 +1
5 CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 6 6 -10
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 6 6 -34
7 SK Lokomotiv Daugavpils 6 2 -32
8 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 2 -73

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus