Bilety i Karnety

Ceny biletów na mecz z Enea Falubazem Zielona Góra (20 sierpnia, godz. 14:00)

bilety.wybrzezegdansk.pl
 

 

Ceny biletów na sektory zielony, niebieski i żółty (gości):

Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł

Ceny biletów na trybunę krytą (czerwoną):

Normalny 50 zł, Ulgowy 40 zł

Bilet na sektory VIP  (czerwona, najbliżej I łuku): 100 zł (w cenie jeden posiłek i jeden napój - alkoholowy lub bezalkoholowy - w ramach cateringu stadionowego na trybunie czerwonej i zielonej, program, parking, wejście do parku maszyn po zwolnieniu motocykli przez sędziego, pasem bezpieczeństwa, przez bramkę pod wieżyczką sędziowską od strony toru, ok. 20 minut po ostatnim wyścigu)

NA FAZĘ PLAY-OFF NIE OBOWIĄZUJĄ KARNETY

Internetowa sprzedaż wejściówek na bilety.wybrzezegdansk.pl

UWAGA: Miejsca na sektorach zielonym, niebieskim i żółtym nie są numerowane.

Ulga obowiązuje: osoby urodzone w 2005 roku i młodsze na podstawie okazania dokumentu lub legitymacji, osoby powyżej 65. roku życia.

Dzieci do lat 7 wejdą na mecz bezpłatnie.

Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wejdą na zawody na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.

Podopieczni Domów Dziecka oraz zorganizowanych grup szkolnych wraz z opiekunem grupy wejdą na zawody bezpłatnie po uprzednim zgłoszeniu na klub@wybrzezegdansk.pl lub pod numerem telefonu 519-185-422.

Raz w sezonie posiadacz GDAŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA może odebrać darmowy bilet na mecz Zdunek Wybrzeża w Gdańsku. Każdorazowo do odbioru darmowej wejściówki będzie uprawnionych 100 pierwszych osób, które zgłoszą się po nie z Kartą Mieszkańca w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1 w tygodniu poprzedzającym mecz. W przypadku meczu z Enea Falubazem Zielona Góra BILETY MOŻNA ZAMAWIAĆ I ODBIERAĆ DO 18 SIERPNIA LUB DO WYCZERPANIA PULI. Bilety można zamawiać także przez internet wysyłając maila na adres klub@wybrzezegdansk.pl W tytule maila należy wpisać "bilety karta mieszkańca Falubaz", a w treści podać imię i nazwisko oraz numer karty. W mailu zwrotnym odeślemy bilety w formacie .pdf. Wydruk biletów nie jest konieczny, wystarczy okazać je na telefonie.

Bilety na sektor żółty (gości) można kupić przez internet oraz w dniu meczu w oznaczonej kasie, po podaniu danych osobowych.

Grupę zorganizowaną kibiców gości wraz z listą uczestników wyjazdu (imię i nazwisko plus PESEL), numerem rejestracyjnym pojazdu oraz planowaną godziną przyjazdu należy zgłosić do 18 sierpnia, do godz. 12 na adres klub@wybrzezegdansk.pl

W przypadku zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców gości, będzie miała ona wydzielony parking, pozostali parkują razem z kibicami gospodarzy.

Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże jest płatny 10 zł.

 

 

  

 

\

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Enea Falubaz Zielona Góra 14 35 +232
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 21 +18
3 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 21 +22
4 ROW Rybnik 14 18 -28
5 Trans MF Landshut Devils 14 15 -56
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 12 -45
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 10 -93
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 14 8 -50

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus