Dane teleadresowe:

Adres:

ul. Benzynowa 2 Gdańsk 83-011 Wiślinka (pomorskie)

 

Adres e-mail:

j.gierach@atom-spzoo.pl

 

Telefon:

720 84 88 98

 

 

www:

https://www.atom-spzoo.pl/

Informacje:

Firma Atom powstała w 2016roku, głównie na potrzeby realizowania projektów remediacji na Wybrzeżu.  Z biegiem lat zdobywaliśmy doświadczenie i wyspecjalizowaliśmy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie remediacji gruntów i rekultywacji wód oraz gospodarki odpadami.

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie badania gruntów i wód gruntowych oraz opracowywania ocen zanieczyszczenia powierzchni ziemi. Zajmujemy się przygotowywaniem planów remediacji, operatów i raportów oceny stanu gruntów, raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko i kart informacyjnych przedsięwzięcia. Świadczymy też usługi w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych oraz nadzorów herpetologicznych. Oferujemy pełen zakres usług środowiskowych i doradczych  niezbędnych do prawidłowej realizacji procesu inwestycyjnego. Reprezentujemy także inwestora we wszystkich instytucjach publicznych.

W naszej ofercie są również usługi wykonywania prac ziemnych, m.in. wykopy, makro i mikroniwelacje, roboty wyburzeniowe, platformy robocze, wycinki drzew.

Posiadamy niezbędny sprzęt, wszystkie wymagane decyzje i zezwolenia do wykonywania oferowanych usług, a przede wszystkim stosowne wykształcenie i bogate doświadczenie.

 

Następny mecz:

14.04.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 0 0 0
2 Innpro ROW Rybnik 0 0 0
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 0 0 0
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 0 0 0
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 0 0 0
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 0 0 0
7 Texom Stal Rzeszów 0 0 0
8 InvestHousePlus PSŻ Poznań 0 0 0

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus