Znakomity debiut Madsa Hansena w Grand Prix

16.09.2023, 22:27

Mads Hansen zadebiutował w cyklu Speedway Grand Prix. Duńczyk, który miał być rezerwowym w Vojens, zastąpił w turnieju zdyskwalifikowanego Bartosza Zmarzlika, który w kwalifikacjach wystartował w nieregulaminowym kombinezonie. Mads spisał się znakomicie i awansując do półfinału zakończył turniej na 7. miejscu z dorobkiem 10 pkt. (1,3,2,2,2,0).

Wyniki za WPSportoweFakty

1. Leon Madsen (Dania) - 15 (3,2,3,2,0,2,3) - 20 pkt GP

2. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 16 (2,2,1,3,3,3,2) - 18

3. Jack Holder (Australia) - 16 (3,3,1,2,3,3,1) - 16

4. Robert Lambert (Wielka Brytania) - 15 (3,2,2,3,3,2,0) - 14

5. Daniel Bewley (Wielka Brytania) - 12 (2,3,3,0,3,1) - 12

6. Mikkel Michelsen (Dania) - 11 (3,3,0,2,2,1) - 11

7. Mads Hansen (Dania) - 10 (1,3,2,2,2,0) - 10

8. Max Fricke (Australia) - 7 (1,0,3,3,w,d) - 9

9. Martin Vaculik (Słowacja) - 6 (2,0,3,1,w) - 8

10. Kim Nilsson (Szwecja) - 6 (1,1,1,1,2) - 7

11. Rasmus Jensen (Dania) - 5 (0,1,w,3,1) - 6

12. Kai Huckenbeck (Niemcy) - 5 (1,1,2,0,1) - 5

13. Patryk Dudek (Polska) - 3 (0,0,1,0,2) - 4

14. Benjamin Basso (Dania) - 3 (2,0,1) - 3

15. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 3 (0,2,w,1,w) - 2

16. Jason Doyle (Australia) - 2 (2,w,-,-,-) - 1

17. Jan Kvech (Czechy) - 2 (u,1,0,1,0) - 0

Bieg po biegu:

1. (59,11) Madsen, Vaculik, Huckenbeck, Kvech (u/4)

2. (58,69) Holder, Doyle, Hansen, Jensen

3. (58,61) Michelsen, Bewley, Nilsson, Dudek

4. (59,20) Lambert, Lindgren, Fricke, Lebiediew

5. (59,64) Bewley, Lindgren, Huckenbeck, Doyle (w/su)

6. (59,99) Michelsen, Lambert, Jensen, Vaculik

7. (60,43) Hansen, Lebiediew, Kvech, Dudek

8. (60,29) Holder, Madsen, Nilsson, Fricke

9. (61,09) Fricke, Huckenbeck, Dudek, Jensen (w/2x)

10. (xx,xx) Vaculik, Basso, Nilsson, Lebiediew (w/su)

11. (60,20) Bewley, Lambert, Holder, Kvech

12. (60,02) Madsen, Hansen, Lindgren, Michelsen

13. (61,47) Lambert, Hansen, Nilsson, Huckenbeck

14. (61,03) Lindgren, Holder, Vaculik, Dudek

15. (61,23) Fricke, Michelsen, Kvech, Basso

16. (60,83) Jensen, Madsen, Lebiediew, Bewley

17. (61,42) Holder, Michelsen, Huckenbeck, Lebiediew (w/u)

18. (61,77) Bewley, Hansen, Fricke (w/u), Vaculik (w/u)

19. (61,47) Lindgren, Nilsson, Jensen, Kvech

20. (61,16) Lambert, Dudek, Basso, Madsen

 

Półfinały:

21. (61,10) Lindgren, Lambert, Michelsen, Hansen

22. (60,30) Holder, Madsen, Bewley, Fricke (d/4)

 

Finał:

 

23. (61,19) Madsen, Lindgren, Holder, Lambert

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus