Rew dołączył do Hansena w finale ligi duńskiej

06.09.2023, 21:34

Keynan Rew zdobył 4 pkt. (0,0,1,3) dla Slangerup w półfinałowym czwórmeczu ligi duńskiej. Jego zespół na torze w Grindsted zajął pierwsze miejsce i wraz z Holsted Tigers awansował do zaplanowanego na 20 września w Vojens finału. W nim rywalami będą także dwa najlepsze zespoły po rundzie zasadniczej - Sønderjylland Elite Speedway z Madsem Hansenem w składzie oraz Esbjerg Vikings. Ekipę SES reprezentuje także Nicolai Klindt, który ze względu na kontuzję zakończył już sezon.

Wyniki za WPSportoweFakty

GSK Liga - 30 pkt.

1. Przemysław Pawlicki - 10 (3,3,1,1,2)

2. Kenneth Bjerre - 9 (3,2,2,2,0)

3. Matej Zagar - 6 (1,2,2,0,1)

4. Kevin Woelbert - 2 (1,0,1,0)

5. Rune Thorst - 3 (1,0,2)

 

Slangerup Speedway - 41 pkt.

1. Mikkel Michelsen - 13 (2,3,3,3,2)

2. Andreas Lyager - 12 (2,3,3,1,3)

3. Keynan Rew - 4 (0,0,1,3)

4. Jonas Seifert-Salk - 7 (1,0,2,2,2)

5. William Drejer - 5 (3,1,1)

Region Varde Elitesport - 25 pkt.

1. Timo Lahti - 3 (2,1,0,-)

2. Frederik Jakobsen - 5 (1,1,0,3,0,0)

3. Tim Soerensen - 9 (3,1,0,1,3,1)

4. Grzegorz Zengota - 4 (w,1,2,1,d)

5. Nicolai Heiselberg - 4 (2,2,-)

 

Holsted Tigers - 36 pkt.

1. Rasmus Jensen - 11 (0,3,3,2,3)

2. Nicki Pedersen - 11 (3,2,3,0,3)

3. Claus Vissing - 0 (w,-,-,-)

4. Rene Bach - 9 (2,2,1,3,1)

5. Bastian Pedersen - 5 (0,0,0,3,2,0)

 

Bieg po biegu:

1. N. Pedersen, Michelsen, Woelbert, Zengota (w) - (1:2:0:3)

2. Soerensen, Lyager, Zagar, Jensen - (2:4:3:3)

3. Bjerre, Lahti, Seifert-Salk, Vissing (w) - (5:5:5:3)

4. Pawlicki, Bach, Jakobsen, Rew - (8:5:6:5)

5. Drejer, Heiselberg, Thorst, B. Pedersen - (9:8:8:5)

6. Lyager, Bach, Lahti, Woelbert - (9:11:9:7)

7. Michelsen, Zagar, Jakobsen, B. Pedersen - (11:14:10:7)

8. Jensen, Bjerre, Zengota, Rew - (13:14:11:10)

9. Pawlicki, N. Pedersen, Soerensen, Seifert-Salk - (16:14:12:12)

10. Jensen, Seifert-Salk, Woelbert, Jakobsen - (17:16:12:15)

11. N. Pedersen, Zagar, Rew, Lahti - (19:17:12:18)

12. Michelsen, Bjerre, Bach, Soerensen - (21:20:12:19)

13. Lyager, Zengota, Pawlicki, B. Pedersen - (22:23:14:19)

14. B. Pedersen, Heiselberg, Drejer, Thorst - (22:24:16:22)

15. Bach, Seifert-Salk, Zengota, Zagar - (22:26:17:25)

16. Rew, B. Pedersen, Soerensen, Woelbert - (22:29:18:27)

17. Jakobsen, Bjerre, Lyager, N. Pedersen - (24:30:21:27)

18. Michelsen, Jensen, Pawlicki, Jakobsen - (25:33:21:29)

19. Soerensen, Thorst, Drejer, B. Pedersen - (27:34:24:29)

20. N. Pedersen, Seifert-Salk, Zagar, Zengota (d) - (28:36:24:32)

21. Lyager, Pawlicki, Bach, Jakobsen - (30:39:24:33)

22. Jensen, Michelsen, Soerensen, Bjerre - (30:41:25:36)

Autor: Redakcja

Następny mecz:

21.04.2024, 14:00 / Ostrów Wlkp.

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Texom Stal Rzeszów 1 2 +18
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 1 2 +13
3 Innpro ROW Rybnik 1 2 +6
4 Cellfast Wilki Krosno 1 2 +4
5 Energa Wybrzeże Gdańsk 1 0 -4
6 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 1 0 -6
7 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 1 0 -13
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 1 0 -18

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus