Rehab Gdańsk oficjalnym Partnerem Rehabilitacji i Fizjoterapii Zdunek Wybrzeże Gdańsk

01.02.2019, 13:31

REHAB GDAŃSK prężnie rozwijający się gabinet fizjoterapeutyczny znajdujący się w centrum miasta, skupiający specjalistów z dziedziny rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej został oficjalnym Partnerem Rehabilitacji i Fizjoterapii Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Specjaliści z kliniki będą towarzyszyć naszym zawodnikom podczas meczów ligowych.

Grono sponsorów i partnerów GKŻ Wybrzeże rośnie z każdym dniem. Tym razem miło nam powitać specjalistów w gronie Rehabilitacji i Fizjoterapii - Tworzymy zespół terapeutów skutecznie rozwiązujący problemy narządu ruchu zarówno osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców, jak i ludzi mniej aktywnych, którzy chcą utrzymać lub poprawić swoją sprawność fizyczną. Z powodzeniem pomagamy osobom borykającym się z ostrym, a także przewlekłym bólem oraz w sytuacjach gdy problemem jest niewłaściwa postawa lub nieprawidłowy ruch - mówi Wojciech Szreder z Rehab Gdańsk.

Nowi sponsorzy naszego klubu zapewniają, że warto się do nich zgłosić w przypadku następujących schorzeń:
• W przypadku ostrego lub przewlekłego bólu pleców.
• W przebiegu ostrej lub przewlekłej rwy kulszowej, udowej lub ramiennej.
• Po złamaniach kości, skręceniach i zwichnięciach stawów.
• Po uszkodzeniach więzadeł i mięśni.
• Długotrwałe bóle stawowe np. w przebiegu choroby zwyrodnieniowej stawów.
• Wady postawy skutkujące nawracającymi bólami kręgosłupa lub stawów.
• Neuropatie uciskowe takie jak: Zespół cieśni nadgarstka, Zespół górnego otworu klatki
piersiowej.
• Po zabiegach ortopedycznych takich jak: artroskopie, rekonstrukcje więzadeł,
endoprotezoplastyka.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego nowego Partnera!

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

29.06.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 7 13 +42
2 Cellfast Wilki Krosno 8 11 +26
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8 11 +63
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 7 10 +28
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 7 7 -26
6 Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 4 -46
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 1 -81

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus