Prezentacja drużyny 25. stycznia 2019!

08.01.2019, 13:30

Prezentacja zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed sezonem 2019 odbędzie się już 25. stycznia! Podobnie jak w ubiegłym roku gdańscy zawodnicy zaprezentują się kibicom w Klubie Muzycznym Parlament przy ulicy Św. Ducha 2. Początek imprezy o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny!

Zespół Zdunek Wybrzeże Gdańsk przeszedł w tegorocznym okresie transferowym gruntowną przebudową. Z ubiegłorocznego składu pozostali tylko kapitan Mikkel Bech oraz utalentowany młodzieżowiec Karol Żupiński. Nowicjuszami w gdańskich barwach nie będą również Krystian Pieszczek oraz Kacper Gomólski, którzy wracają do Wybrzeża po okresie przerwy w startach nad morzem. Prezentacja będzie natomiast pierwszą okazają do spotkania z gdańskimi kibicami dla Jacoba Thorssella, Joela Klinga, Jonas Seifert-Salka, Adriana Cyfera oraz Dominika Majchrzaka.

Ubiegłoroczna prezentacja zespołu Zdunek Wybrzeże Gdańsk przyciągnęła do Klubu Muzycznego Parlament blisko 800 kibiców spragnionych spotkania z żużlowcami w okresie zimowym. Zarząd gdańskiego klubu spodziewa się podobnego zainteresowania w tym roku - Jesteśmy przekonani, że kibice podczas styczniowego spotkania pokażą naszym nowym zawodnikom jak bardzo żużel jest popularny w Gdańsku. Co bardzo ważne zespół zaprezentuje się fanom w niemalże pełnym składzie. Jedynym nieobecnym będzie prawdopodobnie Bradley Wilson-Dean, który przebywa obecnie w swojej ojczyźnie - powiedział nam Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże, Tadeusz Zdunek.

Impreza zaplanowana na 25. stycznia rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa około półtorej godziny. Nie zabraknie humoru, atrakcji dla kibiców, a także możliwości zdobycia autografów i wspólnych zdjęć z zawodnikami - Zależy nam przede wszystkim na integracji drużyny z kibicami. Rok temu widzieliśmy, że to właśnie ta część spotkania cieszyła się największym zainteresowaniem i sprawiła najwięcej radości obu stronom - kontynuował Tadeusz Zdunek. Podczas prezentacji kibice będą mogli nabyć gadżety z klubowego sklepu, fanom zaprezentują się też podprowadzające.

Więcej szczegółów dotyczących prezentacji będziemy podawać w kolejnych dniach. Jednak już dziś polecamy zarezerwować sobie to piątkowe popołudnie na spotkanie z zespołem Zdunek Wybrzeże Gdańsk na sezon 2019! Wstęp na imprezę będzie wolny. Nie ma również żadnych ograniczeń wiekowych.

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus