Żużlowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk czeka w przyszłym tygodniu mnóstwo pracy. Łącznie pojadą w czterech krajach. Jacob Thorssell w poniedziałek odjedzie dwa pierwsze mecze w tym sezonie w lidze angielskiej, tydzień zwieńczy sobotnie starcie ligowe w Gdańsku.
Poniedziałek, 27.05.2019
Polska - Brązowy Kask
Finał w Grudziądzu (Karol Żupiński, Denis Zieliński)
Wielka Brytania - Premiership
Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves (Jacob Thorssell)
Peterborough Panthers (Bradley Wilson-Dean) - King's Lynn Stars
Wolverhampton Wolves (Jacob Thorssell) - Belle Vue Aces
Wtorek, 28.05.2019
Polska - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Runda w Bydgoszczy (Karol Żupiński, Denis Zieliński, Dominik Majchrzak, Oskar Rowecki)
Szwecja - Elitserien
Eskilstuna Smederna - Vastervik Speedway (Mikkel Bech)
Dackarna Malilla (Kacper Gomólski, Jacob Thorssell, Joel Kling) - Lejonen Gislaved
Środa, 29.05.2019
Polska - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
Runda w Łodzi (Karol Żupiński, Denis Zieliński, Dominik Majchrzak, Oskar Rowecki)
Dania - Metal Speedway League
Slangerup Speedway Klub (Jonas Seifert-Salk) - Team Fjelsted
Czwartek, 30.05.2019
Wielka Brytania - Premiership
Poole Pirates - Peterborough Panthers (Bradley Wilson-Dean)
Dania
Finał Indywidualnych Mistrzostw Danii (Mikkel Bech)
Piątek, 31.05.2019
Dania - Metal Speedway League
Region Varde Elitesport (Mikkel Bech) - Grindsted Speedway Elite
Szwecja - Allsvenskan
Team Smaland (Joel Kling) - Griparna Nykoeping
Sobota, 01.06.2019
Polska - Nice 1.LŻ
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -
Polska - Miniżużel
3. IMP w Wawrowie
Europa - Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
Półfinał w Glumsoe (Jonas Seifert-Salk)
Niedziela, 02.06.2019
Polska - Miniżużel
3. runda PPPK w Wawrowie
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Innpro ROW Rybnik | 3 | 6 | +27 |
2 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 4 | +22 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 3 | 3 | +18 |
4 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 3 | 3 | +31 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 3 | 2 | +1 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 3 | 2 | 0 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | -29 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 3 | 0 | -49 |