Petrostal wspiera Zdunek Wybrzeże Gdańsk

05.03.2019, 13:25

PetroStal, firma z branży izolacji przemysłowych, dołączyła do grona sponsorów GKŻ Wybrzeże. Dla obu podmiotów będzie to pierwszy rok współpracy, na którą zarówno przedstawiciele firmy, jak i klubu patrzą z dużym optymizmem.

Firma PetroStal oferuje kompleksowe usługi z branży izolacji przemysłowych takie jak izolacje dla przemysłu petrochemicznego, energetycznego, stoczniowego, offshore, budowlanego, hutniczego, chemicznego, drzewnego, papierniczego oraz spożywczego. Pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy termoizolacyjnej oraz mają wysokie kwalifikacje zawodowe. Firma posiada warsztaty, własne zaplecze transportowo-magazynowe oraz grupy serwisowe. Gwarantuje rzetelność, terminowość i pełne zaangażowanie w realizowane kontrakty - Od samego początku przedsiębiorstwo PetroStal znane było z wysokiej jakości specjalistycznych usług izolacji przemysłowych w obszarze energetyki, offshore oraz petrochemii. Angażujemy się w wysokospecjalistyczne projekty, w obszarze których konkurencja jest ograniczona. Staramy się wyczuwać trendy na rynku, dostosowywać nasze usługi do jego potrzeb. Dzięki temu Marka PetroStal to obecnie czołówka w branży izolacji przemysłowych w Polsce - tak o firmie mówią jej właściciele.

Do tej pory firma była sponsorem hokejowej drużyny MH Automatyka Gdańsk, która obecnie walczy w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Teraz poza wspieraniem hokeistów firma zdecydowała się wesprzeć również żużlowców Zdunek Wybrzeże. Zapytani o powody zawarcia umowy, właściciele firmy bracia Piotr i Tomasz Kuklis odpowiadają zdecydowanie – Profesjonalizm, zaangażowanie, dobra atmosfera, zaufanie oraz całkowita przejrzystość działalności klubu! Wierzymy, że posadowione na tych fundamentach wsparcie dla GKŻ Wybrzeże Gdańsk przyniesie same korzyści klubowi i marce PetroStal.

ul. Topolowa 1
83-010 Rotmanka

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus