Okiem Prezesa (65): Wesołych świąt

24.12.2018, 11:03

Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas, w którym spędzamy czas z rodziną. Prezes Tadeusz Zdunek w swoim felietonie złożył z tej okazji życzenia całej naszej żużlowej rodzinie.

Wszystkim kibicom Wybrzeża i sportu żużlowego życzę przede wszystkim spokoju, żeby wszystko się unormowało i postępowało dobrze, w odpowiedni sposób. Nie chcemy, by były jakiekolwiek problemy z licencjami czy z zawodnikami. Chciałbym, aby w polskim żużlu w końcu zapanowała stabilizacja czyli coś, co jest dla nas najważniejsze.
 
Patrząc bardziej na gdańskie podwórko, pod choinkę na pewno życzyłbym sobie nowoczesnego stadionu. Jak pokazują wszystkie statystyki, na nowe stadiony przychodzi więcej kibiców. Tak było w Toruniu, w Gorzowie czy ostatnio we Wrocławiu i w Łodzi. W interesie nas wszystkich jest przecież to, by było nas na meczach jak najwięcej. Każdy chce oglądać mecze w jak najbardziej komfortowych warunkach i kibice Wybrzeża na to zasłużyli.
 
Naszym zawodnikom natomiast życzę po prostu jednego - pokażcie na co Was stać. Wiążemy z Wami wielkie nadzieje i spełnijcie oczekiwania. Wiemy, że dobre wyniki sportowe, sukcesy i walka na torze oznaczają więcej zadowolonych kibiców. To jednak już nie jest życzenie, tylko na to trzeba po prostu zapracować.
 
Tadeusz Zdunek
 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

29.06.2024, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 7 13 +42
2 Cellfast Wilki Krosno 8 11 +26
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 8 11 +63
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 7 10 +28
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 7 7 -26
6 Texom Stal Rzeszów 7 4 -6
7 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 7 4 -46
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 7 1 -81

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus