Ogio sponsorem prezentacji Zdunek Wybrzeże Gdańsk

10.01.2019, 15:41

Marka Ogio Poland została pierwszym sponsorem prezentacji drużyny Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed sezonem 2019, która odbędzie się w Klubie Muzycznym Parlament już 25. stycznia. Początek o godzinie 18:00.

Marka Ogio to innowacyjne, funkcjonalne, designerskie torby i plecaki oraz akcesoria, towarzyszące swoim użytkownikom we wszystkich dziedzinach życia – od pracy, przez podróże, sport, aż po pasje i czas wolny. Marka posiada 5 głównych linii produktów, w których każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb. Należą do nich:

  • linia Moto - torby, plecaki i akcesoria dla motocyklistów;
  • linia Biznes - produkty dla kadry managerskiej;
  • linia Street - plecaki i torby w miejskim stylu;
  • linia Fintess/Sport - produkty dla aktywnych;
  • linia Travel - torby dla podróżnych.

O jakości produktów marki Ogio będzie się mógł przekonać jeden z uczestników prezentacji Zdunek Wybrzeże, ponieważ unikatowy plecak sygnowany herbem klubu będzie jedną z nagród dla publiczności w Klubie Muzycznym Parlament.

Przypominamy, iż prezentacja odbędzie się w piątek 25. stycznia o godzinie 18:00 przy ulicy Św. Ducha 2. W imprezie udział wezmą wszyscy zawodnicy Zdunek Wybrzeże Gdańsk z wyjątkiem Bradleya Wilsona Deana. Tadeusz Zdunek, Prezes Zarządu GKŻ Wybrzeże liczy, że w frekwencja podczas prezentacji będzie bardzo wysoka. - Jesteśmy przekonani, że kibice podczas styczniowego spotkania pokażą naszym nowym zawodnikom jak bardzo żużel jest popularny w Gdańsku. Zależy nam przede wszystkim na integracji drużyny z kibicami. Rok temu widzieliśmy, że to właśnie ta część spotkania cieszyła się największym zainteresowaniem i sprawiła najwięcej radości obu stronom - powiedział Taduesz Zdunek.

 

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus