Miłosz Wysocki wygrał rozgrywaną w poniedziałek VII rundę Nice Cup w Grudziądzu z dorobkiem 14 (3,3,3,2,3). W stawce 24 zawodników 10. miejsce zajął Eryk Kamiński - 6 (3,3,0,w) a 19. Bartosz Tyburski - 3 (1,1,1,0). W turnieju wzięło udział jeszcze udział dwóch naszych wychowanków startujących w barwach innych klubów Antoni Kawczyński reprezentujący obecnie klub z Torunia skończył na 4. lokacie - 12 (3,3,3,3,0), a Jakub Kowalski reprezentujący klub z Bydgoszczy zajął miejsce 20. - 2 (2,0,0,0).
Wyniki za WPSportoweFakty:
1. Miłosz Wysocki - 14 (3,3,3,2,3) - I miejsce w finale
2. Olivier Buszkiewicz - 12 (3,3,2,2,2) - II miejsce w finale
3. Kacper Teska - 12 (3,3,2,3,1) - III miejsce w finale
4. Antoni Kawczyński - 12 (3,3,3,3,0) - IV miejsce w finale
5. Kevin Małkiewicz - 9 (2,2,3,2)
6. Filip Seniuk - 8 (3,0,2,3)
7. Mikołaj Czapla - 8 (w,2,3,3)
8. Jan Przanowski - 7 (w,1,3,3)
9. Bartosz Nowak - 7 (2,1,2,2)
10. Eryk Kamiński - 6 (3,3,0,w)
11. Tobiasz Potasznik - 6 (1,2,0,3)
12. Patryk Budniak - 6 (2,0,3,1)
13. Konrad Pawłowski - 6 (u/-,3,1,2)
14. Jakub Sroka - 6 (1,2,2,1)
15. Artiom Juhno - 6 (2,2,1,1)
16. Kuba Wojtynka - 4 (w,1,2,1)
17. Jakub Breński - 4 (1,1,1,1)
18. Borys Słomczewski - 3 (0,0,1,2)
19. Bartosz Tyburski - 3 (1,1,1,0)
20. Jakub Kowalski - 2 (2,0,0,0)
21. Jakub Żurek - 2 (u/-,2,ns,ns)
22. Jędrzej Chmura - 2 (0,1,1,0)
23. Brajan Gromniak - 1 (1,0,0,0)
24. Jakub Kiciński - 0 (0,0,w,w)
Bieg po biegu:
1. Wysocki, Juhno, Gromniak, Czapla (w)
2. Seniuk, Pawłowski, Wojtynka (w), Żurek
3. Buszkiewicz, Kowalski, Breński, Przanowski (w)
4. Kawczyński, Nowak, Potasznik, Słomczewski
5. Kamiński, Małkiewicz, Sroka, Chmura
6. Teska, Budniak, Tyburski, Kiciński
7. Wysocki, Żurek, Przanowski, Seniuk
8. Buszkiewicz, Czapla, Wojtynka, Kowalski
9. Pawłowski, Juhno, Breński, Gromniak
10. Kawczyński, Małkiewicz, Chmura, Kiciński
11. Kamiński, Potasznik, Tyburski, Budniak
12. Teska, Sroka, Nowak, Słomczewski
13. Wysocki, Wojtynka, Juhno, Kowalski
14. Czapla, Seniuk, Breński, Gromniak
15. Przanowski, Buszkiewicz, Pawłowski, Żurek (ns)
16. Kawczyński, Nowak, Tyburski, Kamiński
17. Małkiewicz, Teska, Słomczewski, Potasznik
18. Budniak, Sroka, Chmura, Kiciński (w)
19. Seniuk, Pawłowski, Breński, Kowalski
20. Czapla, Buszkiewicz, Juhno, Żurek (ns)
21. Przanowski, Wysocki, Wojtynka, Gromniak
22. Teska, Małkiewicz, Sroka, Tyburski
23. Potasznik, Nowak, Budniak, Chmura
24. Kawczyński, Słomczewski, Kamiński (w), Kiciński (w)
25. Wysocki, Buszkiewicz, Teska, Kawczyński
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 6 | +22 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 3 | 4 | +31 |
3 | Innpro ROW Rybnik | 2 | 4 | +18 |
4 | Texom Stal Rzeszów | 2 | 2 | +6 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 3 | 2 | +0 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 2 | 1 | -6 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | -29 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 2 | 0 | -42 |