Michał Szczepaniak:"Nie można nikogo lekceważyć"

07.04.2018, 09:21

Zawodnicy Zdunek Wybrzeża Gdańsk mają za sobą bardzo pracowity tydzień. Wydaje się, że kibice mogą być spokojni o formę naszego nowego zawodnika Michała Szczepaniaka, który w ostatnim tygodniu pokazał się z bardzo dobrej strony. Sam zainteresowany również jest zadowolony ze swojej dyspozycji w treningach punktowanych i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Michał Szczepaniak będzie w tym roku oprócz Oskara Fajfera podstawowym krajowym seniorem Zdunek Wybrzeża Gdańsk. W minionym tygodniu miał wiele okazji do przetestowania sprzętu i wydaje się, że znalazł już odpowiedni silnik na niedzielną inaugurację. –„ Ze sparingu z Lokomotivem jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wszystko pasowało tak jak powinno. Silnik z czwartku poszedł już odstawkę i jest przygotowany na ligę”. Przeciwko forBet Włokniarzowi Częstochowa starszy z braci Szczepaniaków miał problemy w pierwszych dwóch startach. –„ Dziś próbowałem innego silnika. Początkowo były z nim problemy. W jednym z biegów zgasł mi motocykl okazało się, że to była awaria zapłonu. Po zmianie zapłonu motor odżył więc też jest tak jak być powinno. Mamy teraz trzy dni na odświeżenie sprzętu i przygotowanie się do inauguracji.”

Zawodnik, który przyszedł w zimę nad morze z Polonii Piła jest świadomy, że jeśli Zdunek Wybrzeże ma liczyć się w tym roku w walce o awans nie może sobie pozwolić na wpadki przed własną publicznością. –„ Tak naprawdę zaczynając od meczu z Krakowem powinniśmy wygrać wszystkie mecze u siebie. Tylko w ten sposób będziemy liczyć się w stawce w tym roku”.

Nowy zawodnik naszego klubu jest zadowolony z tego jaką pracę udało się wykonać w ostatnim tygodniu. Szczepaniak uważa, że do niedzielnego meczu należy podejść bardzo skoncentrowanym. – „Do niedzielnego meczu przygotowywaliśmy się naprawdę solidnie i mam nadzieję, że wygramy. Każdy przeciwnik jest trudny i nie można nikogo lekceważyć”.

Autor: Tomasz Werbel

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus