Kiepski występ juniorów na koniec Nice Cup

19.09.2023, 20:16

We wtorek nasi juniorzy wystartowali w ostatnim turnieju cyklu Nice Cup. Niestety, nie był to udany występ. Miłosz Wysocki zajął 17. miejsce, Eryk Kamiński był 20., a Mateusz Łopuski wycofał się z rywalizacji po upadku w pierwszym starcie.

Wyniki za WPSportoweFakty.pl

1. Olivier Buszkiewicz (Polonia Bydgoszcz) - 15 (3,2,3,3,4) - I miejsce w finale

2. Kevin Małkiewicz (GKM Grudziądz) - 13 (3,1,3,3,3) - II miejsce w finale

3. Antoni Kawczyński (KS Toruń) - 11 (2,3,1,3,2) - III miejsce w finale

4. Filip Seniuk (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 10 (1,3,3,2,1) - IV miejsce w finale

5. Kacper Szopa (Wilki Krosno) - 9 (3,2,2,2)

6. Mikołaj Czapla (GTM Start Gniezno) - 8 (2,3,u,3)

7. Jakub Poczta (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 8 (3,2,2,1)

8. Artiom Juhno (Lokomotive Daugavpils) - 8 (2,2,1,3)

9. Gracjan Szostak (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 7 (3,1,3,0)

10. Kacper Teska (PSŻ Poznań) - 7 (0,3,2,2)

11. Patryk Budniak (GTM Start Gniezno) - 7 (0,3,2,2)

12. Tobiasz Potasznik (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) - 6 (1,2,3,0)

13. Bartosz Nowak (Polonia Bydgoszcz) - 6 (1,1,3,1)

14. Marcel Juskowiak (Unia Leszno) - 6 (1,2,2,1)

15. Jakub Breński (KS Toruń) - 5 (2,0,0,3)

16. Jakub Sroka (Orzeł Łódź) - 5 (1,3,1,0)

17. Miłosz Wysocki (Wybrzeże Gdańsk) - 5 (3,w,1,1)

18. Kacper Warduliński GKM Grudziądz) - 5 (2,1,d,2)

19. Tobiasz Jakub Musielak (Unia Leszno) - 4 (1,0,2,1)

20. Eryk Kamiński (Wybrzeże Gdańsk) - 3 (0,w,1,2)

21. Borys Słomczewski (KS Toruń) - 3 (2,1,w,w)

22. Jędrzej Chmura (GTM Start Gniezno) - 3 (0,1,1,1)

23. Mateusz Łopuski (Wybrzeże Gdańsk) - 0 (u,ns,ns,ns)

 

Bieg po biegu:

1. Małkiewicz, Czapla, Nowak, Kamiński

2. Wysocki, Kawczyński, Potasznik

3. Szopa, Słomczewski, Juskowiak, Teska

4. Buszkiewicz, Warduliński, Seniuk, Łopuski (u/4)

5. Poczta, Juhno, Musielak, Budniak

6. Szostak, Breński, Sroka, Chmura

7. Czapla, Potasznik, Słomczewski

8. Teska, Szopa, Małkiewicz, Wysocki (w/u)

9. Kawczyński, Juskowiak, Nowak, Kamiński (w)

10. Budniak, Poczta, Warduliński, Breński

11. Sroka, Buszkiewicz, Szostak, Musielak

12. Seniuk, Juhno, Chmura, Łopuski (ns)

13. Nowak, Teska, Wysocki, Czapla (u/1)

14. Małkiewicz, Juskowiak, Kamiński

15. Potasznik, Szopa, Kawczyński, Słomczewski (w)

16. Seniuk, Musielak, Sroka, Warduliński (d)

17. Buszkiewicz, Budniak, Chmura, Łopuski (ns)

18. Szostak, Poczta, Juhno, Breński

19. Kawczyński, Teska, Juskowiak

20. Małkiewicz, Szopa, Nowak, Potasznik

21. Czapla, Kamiński, Wysocki, Słomczewski (w/2min)

22. Juhno, Budniak, Chmura, Sroka

23. Buszkiewicz, Seniuk, Poczta, Szostak

24. Breński, Warduliński, Musielak, Łopuski (ns)

25. Buszkiewicz, Małkiewicz, Kawczyński, Seniuk

 

Sędzia: Arkadiusz Kalwasiński

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus