Informator przed meczem Zdunek Wybrzeże - Enea Falubaz

19.04.2023, 17:00

Informator organizacyjny przed meczem Zdunek Wybrzeże GDańsk - Enea Falubaz Zielona Góra (niedziela, 23 kwietnia, godz. 14:00).

1. CENY BILETÓW

Ceny biletów na sektory zielone (rodzinne) i niebieskie:

Normalny 40 zł, Ulgowy 30 zł

Uwaga! Sektory zielone i niebieskie nie są numerowane!

Ceny biletów na trybunę krytą (sektory czerwone):

Normalny 50 zł, Ulgowy 40 zł

Bilet na sektory VIP (w cenie kupon na jeden posiłek i jeden napój - alkoholowy lub bezalkoholowy - w ramach cateringu stadionowego na trybunie czerwonej i zielonej, program, parking, wejście do parku maszyn po zwolnieniu motocykli przez sędziego, ok. 20 minut po ostatnim wyścigu):

100 zł.

Bilety zakupione w przedsprzedaży na bilety.wybrzezegdansk.pl nie muszą być drukowane, wystarczy okazanie wejściówki w formie elektronicznej na telefonie.

Posiadacze Zaproszeń, przedstawiciele firm w Klubie 200 oraz członkowie indywidualni Klubu 200 z pakietem niebieskim - odbiór wejściówek w oznaczonej kasie.

Ulga obowiązuje: osoby do 18. roku życia (urodzone w 2005 roku i młodsze) na podstawie okazania dokumentu lub legitymacji, osoby powyżej 65. roku życia.

Uczniowie szkół podstawowych oraz osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności (I grupa) wejdą na zawody na podstawie programu zawodów w cenie 15 zł.

Dzieci do lat 7 (urodzone 2016 roku i młodsze) wejdą na zawody bezpłatnie, bez okazywania biletu, za okazaniem dokumentu / legitymacji.

Podopieczni Domów Dziecka wraz z opiekunem grupy wejdą na zawody bezpłatnie po uprzednim zgłoszeniu na klub@wybrzezegdansk.pl lub pod numerem telefonu 519-185-422.

Raz w sezonie posiadacz GDAŃSKIEJ KARTY MIESZKAŃCA może odebrać darmowy bilet na mecz Zdunek Wybrzeża w Gdańsku. Każdorazowo do odbioru darmowej wejściówki będzie uprawnionych 100 pierwszych osób, które zgłoszą się po nie z Kartą Mieszkańca w Biurze Klubu przy ul. Zawodników 1 w tygodniu poprzedzającym mecz. W przypadku meczu z Falubazem odbiór wejściówek możliwy jest od 17 do 21 kwietnia w godz. 10-17.

Sprzedaż biletów na sektor gości (żółty) będzie prowadzona wyłącznie w kasie nr 1 w dniu meczu. Na sektor nie będą wpuszczani kibice z biletami na inne sektory.

 

2. FUNKCJONOWANIE KAS W DNIU ZAWODÓW I WEJŚCIE NA STADION

Otwarcie kas i bram stadionu o godz. 12:30. Sekor i kasa gości o godz. 13:00.

Otwarte będą kasy nr 2 i 3 (kasy główne).  Płatność kartą w oznaczonym okienku.

W celu wejścia na trybuny otwarte będą wejścia nr 2, 5, 6, 8 i 1 (sektor gości).

Posiadacze karnetów będą mogli nabyć programy zawodów również na stoiskach z gadżetami.

Odbiór biletów dla byłych zawodników  w białym kontenerze technicznym po lewej stronie przed parkiem maszyn.

 

3. PARKING

Niestrzeżony parking od ul. Zawodników (PARKING 2), na terenie po hali GKS Wybrzeże, jest bezpłatny dla posiadaczy karnetów. Dla posiadaczy biletów na mecz jest płatny 10 zł.

W przypadku zgłoszenia zorganizowanej grupy kibiców gości, będzie miała ona wydzielony parking, pozostali parkują razem z kibicami gospodarzy.

VIP I MEDIA -  bezpłatny od ul. Zawodników (PARKING 1)

 

4. MEDIA

Odbiór akredytacji, opasek i kamizelek  od godz. 12:30, w białym kontenerze technicznym za główną bramą stadionu, po lewej stronie przed parkiem maszyn.

Akredytacje są ważne wyłącznie z opaskami i (w przypadku fotografów) kamizelkami.

Kamizelki FOTO są numerowane i wydawane po złożeniu podpisu. Po zawodach należy zwrócić kamizelkę do Biura Klubu.

PARKING DLA MEDIÓW -  bezpłatny od ul. Zawodników (PARKING 1)

 

 

PRZEPISY DOTYCZĄCE PRACY PRASY I FOTOREPORTERÓW WYNIKAJĄCE Z REGULAMINU ROZGRYWEK NA SEZON 2023

1. Fotoreporterzy i prasa muszą opuścić park maszyn przed zawodami na 60 minut przed godziną ich rozpoczęcia.

2. W parku maszyn w trakcie zawodów mogą przebywać jedynie osoby posiadające zieloną kamizelkę  - trzy osoby spośród fotoreporterów oraz ekipa reporterska telewizji klubowej (maksymalnie dwie osoby) i ekipa TV PZM (dwie osoby).

3. Podczas przerw technicznych podczas zawodów fotoreporterzy celem zmiany lokalizacji na stadionie mają prawo przechodzić wzdłuż bandy przez wyjazd z parku maszyn.

4. Fotoreporterzy i prasa mają wstęp do parku maszyn po zawodach w momencie, gdy motocykle zostały zwolnione przez sędziego zawodów lub komisarza technicznego, zaś do wydzielonej strefy do wywiadów 5 minut po zakończeniu ostatniego wyścigu. Organizator zapewnia wydzieloną strefę  do wywiadów poza parkiem maszyn, w której możliwe jest przeprowadzanie wywiadów z zawodnikami nie wcześniej niż 5 minut od zakończenia ostatniego wyścigu.

5. Podczas zawodów na płycie wewnątrz toru może przebywać maksymalnie dwóch fotoreporterów. Mogą oni przebywać również w parku maszyn lub w innej wyznaczonej strefie stadionu. 

6. Przedstawiciel marketingu Gospodarzy i Gości może przebywać przed, w trakcie i po meczu w parku maszyn.

7. Fotoreporterzy przebywający na płycie zobowiązani są do założenia długich spodni. Pozostali, wedle Regulaminu Osób Funkcyjnych, mogą wykonywać zdjęcia wyłącznie zza bandy.

8.  Fotoreporterzy na płycie wewnątrz toru i w parku maszyn oraz ekipy telewizji klubowych (tylko w parku maszyn) muszą posiadać kamizelki w kolorze pomarańczowym.

9. Fotoreporterzy klubowi (gospodarza i gościa) w parku maszyn i na płycie (wymiennie) muszą posiadać kamizelki w kolorze zielonym.

10. Fotoreporterzy bez prawa wstępu na płytę i do parku maszyn muszą posiadać kamizelki w kolorze żółtym.

11. Za przydział jednej pomarańczowej kamizelki odpowiada Tomasz Rosochacki, pierwszeństwo mają przedstawiciele partnerów medialnych Klubu. Gorąco prosimy o stosowanie się do poleceń p. Rosochackiego. Odprawa fotografów po próbie toru, ok. 15 minut przed prezentacją, pod trybuną prasową.

12. Dziennikarze z akredytacjami MEDIA i niebieskimi opaskami proszeni są o kierowanie się do wejścia nr 5, bezpośrednio na trybunę prasową. Po zakończeniu spotkania i zwolnieniu motocykli przez sędziego zawodów, dziennikarze mogą udać się pasem bezpieczeństwa do parku maszyn / strefy do wywiadów.

13. Bezpłatny parking dla przedstawicieli mediów oraz VIP znajduje się na lewo od stadionu, od strony ul. Zawodników (pierwszy parking, po lewej stronie - PARKING 1).

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

19.07.2024, 18:00 / Rybnik

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 22 +96
2 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 18 +119
3 Innpro ROW Rybnik 10 17 +24
4 Cellfast Wilki Krosno 11 15 -10
5 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 11 15 -4
6 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 9 -54
7 Texom Stal Rzeszów 12 9 -47
8 Energa Wybrzeże Gdańsk 11 3 -124

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus