Harmonogram startów 15-21 kwietnia

15.04.2024, 11:19

Przedstawiamy harmonogram startów zawodników Energi Wybrzeża Gdańsk na najbliższy tydzień.

Poniedziałek, 15 kwietnia
Birmingham Brummies - Leicester Lions, Anglia, Premiership, godz. 20:30, Tom Brennan (Brummies)

Wtorek, 16 kwietnia
Duńskie kwalifikacje do SGP i SEC, Vojens, godz. 19, Nicolai Klindt, Niels-Kristian Iversen (awans dla czterech najlepszych plus Dzika Karta)

Środa, 17 kwietnia
Holsted Tigers - Region Varde Elitesport, Dania, Speedway Ligaen, godz. 18:30, Nicolai Klindt (Region Varde)
Esbjerg Vikings - Slangerup Speedway, Dania, Speedway Ligaen, godz. 18:30, Niels-Kristian Iversen (Esbjerg)

Czwartek, 18 kwietnia
Ipswich Witches - Oxford Spires, Anglia, Premiership, godz. 20:30, Nicolai Klindt (Spires)
Sheffield Tigers - King's Lynn Stars, Anglia, Premiership, godz. 20:30, Niels-Kristian Iversen (Stars)

Sobota, 20 kwietnia
Półfinał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, Czechy, Pardubice, godz. 14:00, Tom Brennan (Anglia)

Niedziela, 21 kwietnia
Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Energa Wybrzeże Gdańsk, Metalkas 2. Ekstraliga, godz. 14

fot. Kreatiwo Studio / Wybrzeże Gdańsk S.A. - do swobodnego wykorzystania za wskazaniem autora

Sponsorem Tytularnym Drużyny Energi Wybrzeża Gdańsk jest Energa z Grupy ORLEN. Energa z Grupy ORLEN to jedna z wiodących grup energetycznych w Polsce i dostawca energii dla 3,3 mln odbiorców na terenie odpowiadającym jednej czwartej powierzchni kraju. Wg aktualnych danych Energa ponad połowę energii elektrycznej produkuje z OZE.

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus