Dreszczowiec w Ipswich. Rew miał przebłyski

13.07.2023, 22:32

Czwartkowy mecz angielskiej Premiership pomiędzy Ipswich Witches z Belle Vue Aces był niezwykle elektryzujący i trzymał w napięciu do ostatniego wyścigu. Wtedy to dwójka niepokonanych zawodników gospodarzy przyjechała na metę za plecami Brady'ego Kurtza i ostatecznie z wygranej mogli cieszyć się przyjezdni. Keynan Rew zdobył 5+1 dla zespołu Wiedźm.

Po piątym wyścigu spotkanie zostało przerwane na niespełna pół godziny z powodu opadów deszczu. Organizatorzy nie mieli jednak problemów z doprowadzeniem toru do stanu używalności i można było kontynuować zawody.

I o ile przed opadami mieliśmy w zasadzie same remisy, o tyle po wymuszonej przerwie pojawiły się grzmoty. Na szczęście nie na niebie, a na torze. Co chwilę mieliśmy wyniki 5:1 w jedną i drugą stronę. Ostatecznie wygrał zespół "Asów", a zapewnił ją w piętnastym wyścigu Brady Kurtz, wygrywając z niepokonanymi do tej pory Emilem Sajfutdinowem i Jasonem Doylem.

Cztery razy na torze pojawił się Keynan Rew. Wypadł przeciętnie, jak w poniedziałek. Zaczął od ostatniego miejsca po słabszym starcie, później był w parze, która odniosła dwa podwójne zwycięstwa, ale na koniec znów przyjechał do mety ostatni, gdy nie potrafił dobrze wyjść spod taśmy.

Ipswich Witches - Belle Vue Aces 44:46