Zespół Zdunek Wybrzeża Gdańsk zajął szóste miejsce w rozegranych na torze w Rybniku Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Ponownie najlepiej punktował Karol Żupiński.
Można powiedzieć, że jest powtarzalność wśród młodzieżowców Zdunek Wybrzeża. Ponownie uplasowali się na przedostatnim miejscu w DMPJ i ponownie najlepszym zawodnikiem gdańskiej drużyny okazał się Karol Żupiński, zdobywca dziesięciu punktów.
Pozostałe cztery punkty zdobyli Oskar Rowecki i Denis Zieliński, z kolei Maciej Uszaruk zakończył zmagania z zerowym dorobkiem.
Już jutro kolejna runda - zawodnicy raz jeszcze ścigać się będą na torze w Rybniku.
I-III - PGG ROW Rybnik - 22 pkt.
1. Robert Chmiel - 9 (3,3,0,3)
2. Mateusz Tudzież - 6 (0,3,2,1)
3. Przemysław Giera - 7 (1,3,2,1)
22. Dominik Tyman
I-III - Bocar Włókniarz Częstochowa - 22 pkt.
4. Michał Gruchalski - 11 (2,3,3,3)
5. Bartłomiej Kowalski - 1 (1,2,w,1)
6. Mateusz Świdnicki - 7 (0,2,3,2)
I-III - Francepol Falubaz Zielona Góra - 22 pkt.
7. Norbert Krakowiak - 7 (1,2,1,3)
8. Damian Pawliczak - 9 (3,1,3,2)
9. Mateusz Tonder - 6 (1,2,1,2)
IV - Aforti Start Gniezno - 21 pkt.
19. Kevin Fajfer - 8 (2,d,3,3)
20. Mateusz Błażykowski - 4 (0,2,2,0)
21. Damian Stalkowski - 9 (3,3,3,0)
V - Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra - 16 pkt.
16. Nikodem Bartoch - 6 (3,0,2,1)
17. Fabian Ragus - 3 (1,2,-,-)
18. Jakub Osyczka - 5 (1,0,2,2)
27. Nile Tufft - 2 (1,1)
VI - Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 14 pkt.
10. Karol Żupiński - 10 (2,3,2,3)
11. Maciej Uszaruk - 0 (-,0,0,-)
12. Oskar Rowecki - 3 (2,-,1,0)
25. Denis Zieliński - 1 (0,1,0)
VII - ACCR - 9 pkt.
13. Roman Marek - 0 (0,u,0,0)
14. Daniel Silhan - 4 (2,1,1,0)
15. Jan Macek - 5 (1,0,3,1)
Biegi z udziałem zawodników Zdunek Wybrzeża:
2: Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
6: Żupiński, Rowecki, Macek, Marek (u)
9: Gruchalski, Świdnicki, Zieliński, Uszaruk
14: Stalkowski, Błażykowski, Rowecki, Uszaruk
18: Chmiel, Żupiński, Tudzież, Zieliński
21: Żupiński, Osyczka, Tufft, Rowecki
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Innpro ROW Rybnik | 3 | 6 | +27 |
2 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 4 | +22 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 3 | 3 | +18 |
4 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 3 | 3 | +31 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 3 | 2 | +1 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 3 | 2 | 0 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | -29 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 3 | 0 | -49 |