W niedzielę Mads Hansen wystąpił w Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej w Łodzi. Duńczyk zdobył 7 pkt. (1,1,2,0,3) i był najlepszym zawodnikiem zespołu Europejczyków, który zajął 3. miejsce.
Wyniki za WP SportoweFakty
I Orły - 36 pkt.:
1. Norbert Krakowiak - 11 (3,3,3,2)
2. Jakub Jamróg - 7 (1,1,3,2)
3. Mateusz Tonder - 9 (3,2,1,3)
4. Grzegorz Walasek - 9 (3,3,1,2)
5. Mateusz Dul - NS
II Wojownicy - 31 pkt.:
1. Wiktor Trofimow jr - 3 (0,1,1,1)
2. Tai Woffinden - 9 (2,3,1,3)
3. Aleksandr Łoktajew - 9 (2,3,3,1)
4. Timo Lahti - 10 (3,2,2,3)
5. Jakub Sroka - NS
III Europejczycy - 18 pkt.:
1. Andrzej Lebiediew - 0 (-,-,-,-)
2. Hubert Łęgowik - 5 (1,0,3,1)
3. Mads Hansen - 7 (1,1,2,0,3)
4. Niels Kristian Iversen - 5 (2,2,0,1)
5. Aleksander Grygolec - 1 (0,1,0,-)
IV Kangury - 11 pkt.:
1. Nikodem Bartoch - 0 (0,0,0,-)
2. Jonas Seifert-Salk - 3 (1,0,2,0)
3. Mathias Pollestad - 0 (0,d,0,0)
4. Jason Doyle - 8 (2,2,2,2)
5. Miłosz Grygolec - 0 (0)
Bieg po biegu:
1. Lahti, Doyle, Jamróg, Grygolec - (2:0:3:1)
2. Krakowiak, Łoktajew, Łęgowik, Pollestad - (2:1:5:4)
3. Tonder, Iversen, Seifert-Salk, Trofimow jr - (3:3:5:7)
4. Walasek, Woffinden, Hansen, Bartoch - (3:4:7:10)
5. Walasek, Doyle, Trofimow jr, Łęgowik - (5:4:8:13)
6. Woffinden, Tonder, Grygolec, Pollestad (d) - (5:5:11:15)
7. Krakowiak, Lahti, Hansen, Seifert-Salk - (5:6:13:18)
8. Łoktajew, Iversen, Jamróg, Bartoch - (5:8:16:19)
9. Krakowiak, Doyle, Woffinden, Iversen - (7:8:17:22)
10. Jamróg, Hansen, Trofimow jr, Pollestad - (7:10:18:25)
11. Łoktajew, Seifert-Salk, Walasek, Grygolec - (9:10:21:26)
12. Łęgowik, Lahti, Tonder, Bartoch - (9:13:23:27)
13. Lahti, Walasek, Iversen, Pollestad - (9:14:26:29)
14. Tonder, Doyle, Łoktajew, Hansen - (11:14:27:32)
15. Woffinden, Jamróg, Łęgowik, Seifert-Salk - (11:15:30:34)
16. Hansen, Krakowiak, Trofimow jr, Grygolec - (11:18:31:36)
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 6 | +22 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 3 | 4 | +31 |
3 | Innpro ROW Rybnik | 2 | 4 | +18 |
4 | Texom Stal Rzeszów | 2 | 2 | +6 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 3 | 2 | +0 |
6 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 2 | 1 | -6 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 3 | 1 | -29 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 2 | 0 | -42 |