"Fajnie, że mogę znów startować w Polsce". Wypowiedzi po meczu

03.09.2017, 19:31

Zdunek Wybrzeże Gdańsk po znakomitym spotkaniu pokonało Lokomotiv Daugavpils 54:36. Po spotkaniu wypowiedzieli się przedstawiciele obu zespołów.

Nikolajs Kokins (trener Lokomotivu Daugavpils): Gratuluję gdańskim zawodnikom zwycięstwa i życzę im powodzenia w finale. Zawody były ciekawe, troszke mieliśmy walki na torze. Przyjechaliśmy krajowym składem, z jednym obcokrajowcem Timo Lahtim, by więcej pojeździła nasza młodzież. Bardzo dobrze zaprezentował się Oleg Michaiłow. 
 
Olegs Mihailovs (Lokomotiv Daugavpils): Po raz drugi jechałem na tym torze i bardzo mi się tutaj dobrze ściga. Cieszę się ze swojego rezultatu, osiągniętego w konfrontacji z tak mocnym rywalem, jak Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Przegraliśmy, ale mogę się cieszyć z rozwoju moich umiejętności.
 
Mikkel Bech (Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Czułem się dobrze na motorze i fajnie, że mogę znów startować w Polsce. To bardzo satysfakcjonujące spotkanie dla mnie. Przed jego rozpoczęciem nie wiedziałem jak to wszystko wyjdzie. Starałem się dawać z siebie to co potrafię i dobrze to wyszło. Rozmawiałem przed meczem z chłopakami, którzy dużo mi tłumaczyli. Z każdym kolejnym wyścigiem czułem się coraz lepiej. 
 
Anders Thomsen (Zdunek Wybrzeże Gdańsk): Duży wpływ na moją postawę miał wypadek, jaki miałem w Danii. Mój najlepszy silnik wybuchł po drugim biegu i musiałem się przesiąść na kolejne wyścigi. Wygraliśmy i to jest najważniejsze. We wtorek planuję popróbować motocykle, by być jak najlepiej przygotowanym.
 

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus