Sukcesy Indywidualne

Podane poniżej osiągnięcia zawierają wyniki uzyskiwane przez zawodników Legii Gdańsk, Neptuna Gdańsk i GKS Wybrzeże w czasie, w którym reprezentowali barwy gdańskiego klubu.

 

 

   
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA
  Zenon Plech (1979)  
MISTRZOSTWA ŚWIATA PAR
  Zenon Plech (1980) Zenon Plech (1979, 1981) 
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA I DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA
Marian Kaiser (1961),
Zbigniew Podlecki (1965)
Zbigniew Podlecki (1967),
Krzysztof Cegielski (2001)
Zenon Plech (1978, 1980),
Marian Kaiser (1962)
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW
  Krzysztof Cegielski (2000)  
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA EUROPY
Krzysztof Jabłoński (2006)   Krzysztof Cegielski (2001)
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW
Krystian Pieszczek (2013, 2014)    
MISTRZOSTWA EUROPY PAR
  Krzysztof Jabłoński (2007) Robert Kościecha (2004)
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
Zenon Plech (1979, 1984, 1985) Marian Kaiser (1960,1961),
Zenon Plech (1981, 1983)
Marian Kaiser (1963),
Tomasz Gollob (1989),
Jarosław Olszewski (1990)
MŁODZIEŻOWE INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI
Mirosław Berliński (1980)   Leszek Marsz (1970, 1972),
Piotr Żyto (1982),
Dariusz Stenka (1983),
Jarosław Olszewski (1987),
Tomasz Gollob (1989),
Tomasz Cieślewicz (1998),
Krystian Pieszczek (2012)
ZŁOTY KASK
Marian Kaiser (1962),
Zenon Plech (1978)
Mirosław Berliński (1983, 1985),
Grzegorz Dzikowski (1984),
Jarosław Olszewski (1995),
Sebastian Ułamek (2000)
Marian Kaiser (1961),
Mirosław Berliński (1982)
SREBRNY KASK
Mirosław Berliński (1981),
Jarosław Olszewski (1988)
Tomasz Gollob (1989),
Krystian Pieszczek (2014)
Leszek Marsz (1970),
Andrzej Marynowski (1978),
Jarosław Olszewski (1990)
BRĄZOWY KASK
Mirosław Berliński (1981),
Jarosław Olszewski (1988),
Krystian Pieszczek (2012, 2013)
Jarosław Olszewski (1987),
Krystian Pieszczek (2014)
Mirosław Berliński (1980),
Tomasz Gollob (1989)
Karol Żupiński (2019)

 

 

 

 

 

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 +104
3 ROW Rybnik 14 23 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 +61
6 KŻ Orzeł Łódź 14 15 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8 Unia Tarnów 14 3 -229

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus