Dane teleadresowe:

ESSE Torby i Druk
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 3
76-200 Słupsk

 

www:

http://www.drukarnia.org.pl/

Informacje:

Nasza drukarnia ma wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku firmy. torby papierowe z logoDrukarnia zajmuje się profesjonalną reklamą obejmującą produkcję i wykonanie toreb papierowych z nadrukiem klienta. Nasze doświadczenie pozwala nam dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla potrzeb każdego klienta. Stawiamy przede wszystkim na jakość oferując zarazem najniższą cenę. Oferujemy tanie torby ekologiczne z papieru kraft  Odbiorcami są głównie agencje reklamowe m.in z miast Szczecin, Wrocław, Kraków czy Poznań, a także klienci instytucjonalni i wszelkiego typu firmy. Jako producent torebek papierowych dokładamy wszelkich starań by produkty przez nas wykonywane miały najwyższą jakość. Torby papierowe z nadrukiem to nasz wiodący produkt, do którego dokładamy wszelkich starań aby był on wysokiej jakości, co skutkuje wieloma zadowolonymi klientami. Więcej o naszej firmie mogą Państwo przeczytać tutaj: torebki papierowe.

            Torby papierowe z nadrukiem

Wprowadziliśmy nowy produkt:
torby papierowe bez uchwytów.
Na tych torbach również wykonujemy nadruki.

Papierowe torby reklamowe.

W ofercie posiadamy duże torby ekologiczne, średnie i małe torebki reklamowe. Posiadany przez nas sprzęt oraz dopracowany do perfekcji proces technologiczny umożliwia nam dostarczanie naszym klientom produktu o zdecydowanie najwyższej jakości. Nadruki wykonujemy tylko najlepszymi farbami (producentów niemieckich i włoskich) przy maksymalnej staranności wykonania nadruku, jednocześnie dbając by farby i chemia używane przy produkcji były możliwie jak najbardziej bezpieczne zarówno dla pracowników jak i środowiska. Ekologiczne farby, papier makulaturowy to pierwszy krok ku ekologicznym trendom przy produkcji reklamowych toreb papierowych. Producent toreb papierowych jakim jest nasza drukarnia zapewni towar z którego zadowoleni będą zarówno obdarowani tymi torbami oraz zamawiający torebki reklamowe z własnym indywidualnym nadrukiem firmowym.

Torebki papierowe z nadrukiem

torby papierowe z logo

Upowszechniamy idee ekologiczne. Jako nowoczesna drukarnia uczestniczymy w szeregu inicjatyw ekologicznych, a także kampaniach społecznych, a także chętnie obejmujemy patronaty nad akcjami charytatywnymi. Wiemy jak ważne jest pomaganie i chętnie wspieramy społeczne aktywności. Jeśli organizujesz akcję charytatywną z nami masz możliwość współpracy marketingowej w zakresie partnerstwa lub sponsoringu np. poprzez torebki papierowe... zobacz przykładowe akcje.

Papierowe torebki z logo - Najwyższa świadomość ekologiczna we Wrocławiu

Wiele firm obecnie stawia na rozwiązania ekologiczne, coraz więcej ma świadomość ekologiczną i te idee chce upowszechniać. Każdy z regionów Polski upowszechnia światopoglądy proekologiczne, ale wiodącym wydaje się być Dolny Śląsk z Wrocławiem na czele. Wielu naszych partnerów jest właśnie z Wrocławia, a to powoduje, iż najprężniej rozwijający się region będzie też najbardziej świadomy wyboru toreb papierowych jako nowoczesnej formy reklamy będącej jednocześnie zgodnym z najnowszymi trendami. Torby papierowe Wrocław - hasłem innowacyjnej proekologicznej, a przede wszystkim świadomej firmy.

Torby papierowe z własnym nadrukiem na targi

Torby papierowe z nadrukiemTorebki reklamowe - jest to najtańsze rozwiązanie dla firm, które wystawiają się na targach i rozdają odwiedzającym różnego rodzaju materiały reklamowe. Nadruk na nich wykonany zacznie pracować dla Państwa już od samego momentu wręczenia torebki papierowej zwiedzającym i nie zniknie w przeciągu kilku sekund jak dzieje się to z np. ulotkami. Kiedy macie Państwo już nasze torebki z własnym nadrukiem, śmiało możecie wystawiać się na targach w takich miastach jak Warszawa, czy dowolne inne miasto.

Ekologiczne torby reklamowe, a także torebki papierowe z logo to podstawowy produkt marketingowy, które dotarły już nawet do Ustki

Producent toreb papierowych

Pytanie o to czy jesteśmy producentem toreb dostajemy średnio 3 razy dziennie. Większość toreb wykonujemy sami. Automatycznie, półautomatycznie lub ręcznie. Nasze torby doskonale sprawdzają sie zarówno jako reklamowe torby papierowe jak również jako torba reklamowa do zapakowania produktu oferowanego przez naszych klientów

Ochrona środowska jest jednym z podstawowych celów dzisiejszego postrzegania nowoczesnej reklamy. Nasze torby są w 100% ekologiczne. Wycofaliśmy się z toreb zawierających jakiekolwiek dodatki tworzyw sztucznych jak np. laminat foliowy czy uchwyty poliestrowe (PES) czy polipropylenowe (PP). Dla nas ekologia jest priorytetem dlatego żadnych foliówek.

Torebki papierowe - jak przygotwać projekt?

Najczęściej wybieraną formą torebek papierowych jest wersja z nadrukiem sitodrukowym na gotowej torbie. Rozwiązanie takie ma kilka zalet, najwazniejszą jest niski koszt oraz możliwośc niedużego nakładu. Jednak rozwiązanie takie ma też swoje ograniczenia. Z racji tego, że nadruk wykonywany jest na torbach gotowych, tojest pole któremusi być wolne od zadruku i jest to obszar 7 cm od góry torby a także po 2 cm od krawędzi z prawej i lewej strony, a także od dołu torebki papierowej. W nadruku sitodrukowym również unikamy nadruków rastrowych (przejścia tonalne) oraz bardzo cienkich linii (poniżej 0,2mm)

Torebka papierowe i profesjonalizm w jej wykonaniu.

Tematem toreb zajmujemy się od 2003roku. Od 2010 jest to nasza główna działalność do której podchodzimy bardzo poważnie. Dokładamy najwyższych starań, aby same torebki były wykonane na najwyższym poziomie: estetycznie i solidnie wykonane, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych przy zachowaniu możliwie najniższej ceny. Nadruki wykonujemy farbami ekologicznym, nie zawierającymi metali ciężkich. Dobór farb trwał wiele lat i przetestowaliśmy kilkudziesięciu producentów farb, dzięki czemu mamy możliwośc zaoferowania naszym klientom najlepszego z możliwych rozwiązań: farb o wysokim wysyceniu kolorów, mocnokryjących, ekologicznych w tysiącach barw i odcieni. Drukujemy w kolorystyce z palety barw Pantone co daje prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne. Farby zamawiamy w profesjonalnej mieszalni, gdzie zachowane są ścisłe receptury poszczególnych barw. Nie robimy tego sami, kapciem w garażu. Wybieramy profesjonalne rozwiązania.

reklamowe torby papieroweSiatki sitodrukowe są ze specjalnych włókien z bardzo drobnym oczkiem, co pozwala na zachowanie bardzo wysokiej precyzji druku (gładkość krawędzi, czytelne drobne elementy druku). Klisze wykonywane są na najlepszych materiałach śwatowych liderów branży przygotowania druku, z wysoką liniaturą świecenia (by zachować najwyższą jakość wzoru nadruku). Wszystkie te zabiegi wykonywane są po to by klient wybierający nasz produkt był z niego w 100% zadowolony i już nigdy nie chciał innego. Dlatego też mamy wielu klientów, którzy zamawiają u nas torebki papierowe z własnym nadrukiem już od wielu lat i zadowoleniem powracają po raz kolejny. Często nawiązujemy stałął współpracę z firmami aby zapewniać im ciągłą dostawę opakowań niezbędną do produkcji lub pakowania sprzedawanych towarów. Są to zarówno firmy produkcyjne jak i restauracje, które mają zapotrzebowanie na torby papierowe ze swoim logo w sposób ciągły.

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 +104
3 ROW Rybnik 14 23 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 +61
6 KŻ Orzeł Łódź 14 15 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8 Unia Tarnów 14 3 -229

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus