Dane teleadresowe:

VTD sp. z o.o.
ul. Śląska 53
81-304 Gdynia

 

www:

https://vtd.com.pl/

Informacje:

Firma VTD od ponad dwudziestu lat jest oficjalnym dystrybutorem Valvoline - najstarszej firmy olejowej, która nieprzerwanie utrzymuje świat w ruchu od 1866 roku. O smarowaniu wiedzą prawie wszystko, ale wiedzą też jak skutecznie walczyć z korozją przy pomocy sprawdzonych rozwiązań marki Tectyl. Ty masz maszyny, a oni rozwiązania, które zapewnią im długą bezproblemową eksploatację.

 

 

Valvoline od 150 lat jest dostawcą technologii i środków smarnych. Globalna sieć laboratoriów badawczo rozwojowych, dystrybucja i obsługa klienta jest obecnie prowadzona przez Valvoline w 140 krajach. Zaawansowanie technologii badań silników daje Valvoline niezależność i elastyczność przy opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań dla swoich klientów.

 

Zaletą wyróżniającą oleje Valvoline na rynku środków smarnych jest sposób ich powstawania. Valvoline będąc niezależnym producentem, nie wydobywa samodzielnie ropy. Bazy olejowe, na których powstają ulubione produkty naszych klientów, są nabywane przez Valvoline wraz z dodatkami najwyższej klasy. Daje to gwarantowaną jakość każdej jednej butelki oleju Valvoline. Valvoline jest jedynym producentem olejów silnikowych, który w swoich laboratoriach badawczych może wykonywać wszystkie pięć wymaganych rodzajów badań dla kategorii benzyny API i ILSAC.

 

Valvoline oferuje znacznie więcej, poza wiodącymi w branży produktami. Rosnąca w siłę globalna marka oraz innowacyjne narzędzia sprawiają, że Valvoline jest cennym partnerem dla dealerów, warsztatów, sprzedawców detalicznych, producentów sprzętu i podmiotów gospodarczych. Od opracowania formuły oleju silnikowego X-18 w roku 1939, poprzez produkcję wysokowydajnego wyścigowego oleju silnikowego w roku 1965, do opracowania formuły MaxLife ,w 2000 roku, przeznaczone do silników o dużym przebiegu. Valvoline nieprzerwanie oferuje kierowcom innowacyjne produkty, maksymalizując ochronę silników samochodowych.

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 21 +61
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus