Dane teleadresowe:

Euro-Went Sp. z o.o.
ul. Starogardzka 18
80-058 Gdańsk

www:

http://euro-went.pl

Informacje:

 

Firma "EURO-WENT" jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 1994 roku, posiadającą status Zakładu Pracy Chronionej. Zatrudnia średnio 90 osób.
Specjalizujemy się w 
kompleksowych usługach HVAC w zakresie projektowania,  produkcji, montażu oraz serwisowania profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i kominowych.

Przedmiotem działalności Spółki są cztery grupy zagadnień:

  • Projektowanie i produkcja systemów wentylacji, wkładów kominowych i kominów izolowanych.
  • Produkcja elementów wentylacyjnych i systemów kominowych oraz montaż  instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych i kominowych
  • Hurtownia: sprzedaż osprzętów i urządzeń
  • Przeglądy serwisowe

Mając pełną świadomość, że sukces Spółki zależy głownie od spełnienia oczekiwań Klientów i ich zadowolenia, Kierownictwo i Załoga “EURO-WENT Sp. z o.o.” przyjmuje jako cel  nadrzędny wytwarzanie wyrobów i świadczenie usług konkurencyjnych na rynku pod względem jakościowym  jak i cenowym oraz spełniających wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Wszelkie działania w naszej Spółce skierowane są na utrzymanie zaufania Klientów do naszych wyrobów i usług poprzez:

- Wnikliwy przegląd wymagań i oczekiwań Klientów,
- Rzetelną i terminową realizację zamówień,
- Sprawdzony system oceny i doboru dostawców,
- Zaangażowanie całej załogi w sprawie jakości.

Gwarancją realizacji takiej polityki jakości jest wdrożony, utrzymany i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 oraz procedury kontroli wewnętrznej, umożliwiające znakowanie naszych wyrobów znakiem CE 1450 ,CE1488 pod nadzorem Instytutu Nafty  i Gazu w Krakowie oraz Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie. Spełnienie zadowolenia klientów umożliwi zaspokojenie aspiracji i oczekiwań załogi. Aby utrzymać stały kierunek wzrostu stawiamy na dalszą modernizację i automatyzację bazy wytwórczej połączonej z wprowadzaniem na rynek nowych wyrobów i usług oraz stałym doskonaleniem już produkowanych wyrobów na najnowocześniejszych obrabiarkach światowej klasy zakupionych częściowo ze środków unijnych.

W 2012 roku po uzyskaniu certyfikatu z Instytutu Techniki Budowlanej wprowadziliśmy do produkcji i montażu stalowe przewody oddymiające oraz przebadaliśmy z udziałem Politechniki Gdańskiej i wprowadziliśmy do produkcji nowy objęty prawami ochronnymi typ wywietrzaka grawitacyjnego.

 Nasze motto ”Nie ma budynku bez fundamenty , a dobrej wentylacji i komina bez EURO-WENTu”

 

 

 

 

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 11 21 +61
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 KŻ Orzeł Łódź 11 10 -38
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus