Dane teleadresowe:

Diety od Brokuła

www:

https://dietyodbrokula.pl

Informacje:

Nasze diety dowozimy na terenie całego Trójmiasta, Małego Trójmiasta Kaszubskiego, Kaszub oraz Warszawy. Jeśli mieszkasz poza tym obszarem – napisz, a sprawdzimy i odpowiemy, czy dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres.

Oferujemy najtańszy catering dietetyczny w Polsce. Nie powinni się jednak Państwo martwić o jakość produktów. Działamy na niskiej marży, a naszym hasłem jest zdrowa żywność dostępna dla każdego, czyli w przystępnej cenie. Istnieje możliwość zamówienia pakietów próbnych celem zapoznania się z oferowanym przez nas jedzeniem.

Nasze diety przygotowywane są ze szczególną starannością. Zapewniamy różnorodność, doskonałą jakość oraz przestrzeganie zasad zdrowego odżywania. Potrawy przygotowywane są techniką konwekcji, co zapewnia wysoką przyswajalność i minimalny spadek wartości odżywczych po obróbce.
Wspieramy naszą wiedzą oraz umożliwiamy konsultację z dietetykiem, który pomoże Wam w doborze odpowiedniej kaloryczności.

Zdrowe Obiadki / wege zdrowe obiadki


Zestaw zdrowych obiadków składa się z dania głównego oraz II posiłku (zupa lub fit deser). Danie główne to pełnowartościowy posiłek składający się z przynajmniej 150g mięsa, dodatku w postaci węglowodanów oraz warzyw. W wersji wegetariańskiej białko zwierzęce zastępowane jest pełnowartościowych białkiem pochodzenia roślinnego. Cały zestaw zawiera 650 – 750kcal.

Przykładowe menu:

Shoarma drobiowa z zapiekanymi ziemniakami i surówką z pora + sernik na zimno

Pulpecik rybny w sosie koperkowy z ryżem i surówką z kiszonej kapusty + żurek z jajkiem

 

Dieta 2000/2500/3000/3500


Diety o podwyższonej kaloryczności są polecane dla osób trenujących lub schodzących z dużej wagi podczas redukcji. Uzupełniona jest w wiele witamin, minerałów i pierwiastków, które tracimy wraz z każdą kroplą potu na treningu. Zawiera odpowiednią ilość makroskładników.

 

Dieta 1200/1500


Jest stworzona aby odchudzić najbardziej oporne przypadki. Pozwala na utrzymanie wagi osób, które nie są zbyt aktywne fizycznie oraz ich waga wyjściowa jest nieduża. Jej założeniem jest przyśpieszenie przemiany materii przy jednoczesnym zachowaniu alkalizacji organizmu i zaopatrzeniem go w ważne pierwiastki. Dieta jest lekkostrawna. Największe jej atuty to niewielka ilość białka zwierzęcego, przygotowana w całości w technice konwekcji.

 

Dieta Gain


Dieta polecana szczególnie ćwiczącym na siłowni, sportach walk czy sportach siłowych. Składa się tylko i wyłącznie z posiłków złożonych wg. następującego schematu:

  • ok 30 g białka pochodzenia zwierzęcego,
  • ok 60g węglowodanów o niskim indeksie glikiemicznym,
  • porcja warzyw do odkwaszenia.

Pojedyncza tacka ma ok 600-700 kcal w zależności od użytych składników. Dieta jest w całości robiona w konwekcji tak więc ma prawie zerową utratę wartości odżywczych. Nie zawiera nabiału. To ty decydujesz ile takich pudełek dostaniesz!

 

Dieta Wegetariańska

 


 

Dostępna w wariantach 1500kcal lub 3000kcal. Idealna dla osób chcących całkowicie wyeliminować mięso oraz ryby. Zawiera nabiał, a głównymi składnikami są warzywa i owoce, znajdziesz w niej również nasiona i bakalie. Białko zwierzęce w całości zostało zastąpione pełnowartościowym białkiem pochodzenia roślinnego. Dobra na serce, ma działanie detoksykacyjne.

 

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 +104
3 ROW Rybnik 14 23 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 +61
6 KŻ Orzeł Łódź 14 15 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 -46
8 Unia Tarnów 14 3 -229

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus