Dołącz do sponsorów!

Szukasz efektywnej formy reklamy dla swojej firmy? Zależy Ci na reklamie telewizyjnej w porze najlepszej oglądalności, a może interesuje Cię głównie reklama na rynku lokalnym? Być może nie prowadzisz firmy, ale jesteś kibicem, który chce i może wspierać finansowo swój zespół?

Jeżeli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś pozytywnie - nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Kilka tysięcy widzów na doskonale zlokalizowanym stadionie, ponad sto tysięcy widzów przed telewizorami, zainteresowanie ogólnopolskich mediów oraz bardzo szeroki przekrój społeczny publiczności - to największe atuty naszej propozycji. Zapewniamy reklamy dynamiczną, efektowną, ściśle dopasowaną do potrzeb klientów. Oferujemy ekspozycje na strojach zawodników, motocyklach, bannerach reklamowych na stadionie oraz w internecie. Możemy przygotować propozycję reklamy na okres kilku lat, jednego sezonu lub nawet jednego meczu - decyzja należy do naszych klientów.
Jesteśmy otwarci na sugestie. To Państwo przedstawiacie nam swoje oczekwiania i wspólnie szukamy rozwiązań, które przyniosą korzyści obu stronom.

Reklama to nie wszystko!

Zdajemy sobię sprawę, że podobne oferty otrzymujecie Państwo od dziesiątek klubów sportowych. Dlatego też powołaliśmy do życia Klub 200, którego zadaniem jest integracja podmiotów wspierających GKŻ Wybrzeże. Dzięki temu poza reklamą dajemy coś co jest największą wartością dodaną naszej oferty - kontakty biznesowe. Grono sponsorów GKŻ Wybrzeże liczy obecnie ponad  80 podmiotów i stale się powiększa. Co ważne efektem organziowanych przez nas spotkań jest wzajemna kooperacja coraz większej liczby sponsorów. 

» Sprawdź naszą ofertę

Jeśli w ofercie nie znalazleźli Państwa odpowiedzi na wszystkie swoje pytania lub nie jesteś jeszcze przekonany co do wsparcia GKŻ Wybrzeże, zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że podczas spotkania będziemy w stanie przekonać Państwa do podjęcia współpracy.

Osoby kontaktowe:
Paweł Włochowicz - p.wlochowicz@wybrzezegdansk.pl, tel.+48 662-823-021
Mariusz Kędzielski - m.kedzielski@wybrzezegdansk.pl

 

Następny mecz:

15.08.2021, 00:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 12 20 +96
2 ROW Rybnik 12 19 +71
3 Cellfast Wilki Krosno 12 19 +40
4 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 17 +83
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 17 +11
6 KŻ Orzeł Łódź 12 13 -20
7 Aforti Start Gniezno 12 11 -42
8 Unia Tarnów 12 0 -239

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus