Wysocki i Tyburski na 4. miejscu w DMPJ

06.05.2024, 20:10

W obliczu kontuzji Eryka Kamińskiego, nasza drużyna pod szyldem Zdunek Wybrzeże Gdańsk wystartowała w inauguracyjnej rundzie DMPJ w Bydgoszczy w zaledwie dwuosobowym składzie. Miłosz Wysocki zdobył 8, a Bartosz Tyburski 3 pkt.

Wyniki za sportowefakty.wp.pl

I Abramczyk Polonia Bydgoszcz - 47 pkt.

1. Franciszek Karczewski - 11 (-,2,3,3,3)

2. Bartosz Nowak - 10 (3,2,3,-,2)

3. Olivier Buszkiewicz - 8 (w,2,2,3,1)

4. Franciszek Majewski - 11 (2,3,3,3,-)

17. Emil Maroszek - 7 (2,2,3)

 

II Maszewski GKM Grudziądz - 38 pkt.

5. Kacper Warduliński - 4 (0,3,1,-,-)

6. Damian Miller - 5 (2,-,0,3,0)

7. Kevin Małkiewicz - 13 (3,3,3,2,2)

8. Jan Przanowski - 3 (2,-,1,0,-)

18. Kacper Łobodziński - 13 (2,3,2,3,3)

 

III KS Toruń - 23 pkt.

13. Oskar Rumiński - 6 (3,-,2,1,0)

14. Mikołaj Duchiński - 5 (1,1,-,1,2)

15. Jakub Breński - 6 (-,1,2,1,2)

16. Antoni Kawczyński - 5 (1,1,2,-,1)

20. Ksawery Słomski - 1 (0,0,0,1)

 

IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 11 pkt.

9. BARTOSZ TYBURSKI 3 (1,0,1,0,1)

10. Brak zawodnika -

11. Brak zawodnika -

12. MIŁOSZ WYSOCKI - 8 (3,1,1,2,1)

 

CZYTAJ WIĘCEJ O ROZGRYWKACH DMPJ 2024

 

Bieg po biegu:

1. WYSOCKI, Majewski, Duchiński, Warduliński - (2:0:3:1)

2. Rumiński, Miller, Buszkiewicz (w) - (2:2:3:4)

3. Nowak, Przanowski, TYBURSKI, Słomski - (5:4:4:4)

4. Małkiewicz, Maroszek, Kawczyński - (7:7:4:5)

5. Majewski, Łobodziński, Kawczyński, TYBURSKI- (10:9:4:6)

6. Warduliński, Buszkiewicz, Breński - (12:12:4:7)

7. Małkiewicz, Nowak, WYSOCKI, Słomski - (14:15:5:7)

8. Łobodziński, Karczewski, Duchiński - (16:18:5:8)

9. Majewski, Rumiński, Przanowski - (19:19:5:10)

10. Małkiewicz, Buszkiewicz, TYBURSKI Słomski - (21:22:6:10)

11. Nowak, Kawczyński, Warduliński - (24:23:6:12)

12. Karczewski, Breński, WYSOCKI, Miller - (27:23:7:14)

13. Buszkiewicz, WYSOCKI, Słomski, Przanowski - (30:23:9:15)

14. Majewski, Małkiewicz, Breński- (33:25:9:16)

15. Miller, Maroszek, Duchiński - (35:28:9:17)

16. Karczewski, Łobodziński, Rumiński, TYBURSKI - (38:30:9:18)

17. Łobodziński, Duchiński, Buszkiewicz - (39:33:9:20)

18. Łobodziński, Nowak, Kawczyński - (41:36:9:21)

19. Karczewski, Breński, TYBURSKI, Miller - (44:36:10:23)

20. Maroszek, Małkiewicz, WYSOCKI, Rumiński - (47:38:11:23)

Terminarz rundy eliminacyjnej Grupy A
12 maja Grudziądz
22 maja Gdańsk
23 maja Toruń


fot. Tomasz Rosochacki - zdjęcie do wykorzystania wyłącznie za zgodą autora

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus