Timo Lahti zajął 2. miejsce podczas turnieju Night of the Fights w Cloppenburgu. Nasz zawodnik zdobył 19 pkt. (2,3,3,3,3,3,2) dwukrotnie przegrywając jedynie z triumfatorem zawodów Martinem Smolinskim.
Wyniki (za WP SportoweFakty.pl):
1. Martin Smolinski (Niemcy) - 20 (3,2,3,3,3,3,3) - 1. miejsce w finale
2. Timo Lahti (Finlandia) - 19 (2,3,3,3,3,3,2) - 2. miejsce w finale
3. Matic Ivacic (Słowenia) - 13 (2,3,2,1,2,2,1) - 3. miejsce w finale
4. Jaimon Lidsey (Australia) - 12 (3,1,2,2,2,2,0) - 4. miejsce w finale
5. Mads Hansen (Dania) - 12 (1,3,1,3,3,1)
6. David Bellego (Francja) - 11 (1,2,3,2,2,1)
7. Przemysław Pawlicki (Polska) - 9 (3,2,1,d,3,w)
8. Rene Deddens (Niemcy) - 8 (w,1,3,2,2,w)
9. Oliver Berntzon (Szwecja) - 8 (2,1,1,3,1)
10. Norick Bloedorn (Niemcy) - 7 (1,3,2,0,1)
11. Chris Harris (Wielka Brytania) - 7 (0,2,2,2,1)
12. Lukas Fienhage (Niemcy) - 5 (3,1,0,1,0)
13. Nicolai Klindt (Dania) - 4 (2,0,1,1,0)
14. Jewgienij Kostygow (Łotwa) - 2 (1,0,0,0,1)
15. Theo Pijper (Holandia) - 1 (0,0,d,1,0)
16. Jonny Wynant (Niemcy) - 0 (d,0,0,0,0)
17. Marlon Hegener (Niemcy) - ns
Bieg po biegu:
1. Lidsey, Berntzon, Bellego, Harris
2. Pawlicki, Ivacic, Bloedorn, Deddens (w/u)
3. Fienhage, Klindt, Kostygow, Pijper
4. Smolinski, Lahti, Hansen, Wynant (d/st)
5. Lahti, Bellego, Deddens, Kostygow
6. Ivacic, Smolinski, Lidsey, Pijper
7. Hansen, Pawlicki, Berntzon, Klindt
8. Bloedorn, Harris, Fienhage, Wynant
9. Bellego, Ivacic, Klindt, Wynant
10. Deddens, Lidsey, Hansen, Fienhage
11. Smolinski, Bloedorn, Berntzon, Kostygow
12. Lahti, Harris, Pawlicki, Pijper (d/4)
13. Smolinski, Bellego, Fienhage, Pawlicki (d/3)
14. Lahti, Lidsey, Klindt, Bloedorn
15. Berntzon, Deddens, Pijper, Wynant
16. Hansen, Harris, Ivacic, Kostygow
17. Hansen, Bellego, Bloedorn, Pijper
18. Pawlicki, Lidsey, Kostygow, Wynant
19. Lahti, Ivacic, Berntzon, Fienhage
20. Smolinski, Deddens, Harris, Klindt
Półfinał nr 1. Smolinski, Lidsey, Bellego, Pawlicki (w/u)
Półfinał nr 2. Lahti, Ivacic, Hansen, Deddens (w/u)
Finał. Smolinski, Lahti, Ivacic, Lidsey
Autor: Redakcja
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Texom Stal Rzeszów | 1 | 2 | +18 |
2 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 1 | 2 | +13 |
3 | Innpro ROW Rybnik | 1 | 2 | +6 |
4 | Cellfast Wilki Krosno | 1 | 2 | +4 |
5 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 1 | 0 | -4 |
6 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 1 | 0 | -6 |
7 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań | 1 | 0 | -13 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 1 | 0 | -18 |