Jensen, Lahti i Jamróg po wygranym meczu z ROW

22.05.2022, 17:42

Prezentujemy komentarze naszych zawodników po wygranym 53:37 meczu z ROW Rybnik.

  

Rasmus Jensen 14 (3,3,2,3,3): Mogłoby być jeszcze lepiej, gdyż gdyby nie powtórzony wyścig, miałbym komplet punktów. Liczyłem na zwycięstwo i przyznam, że chciałbym by było ono jeszcze wyższe - typowałem wynik 55:35 i było blisko. Na pewno jednak był to bardzo dobry mecz dla naszej drużyny, co jest najważniejsze. Teraz czekamy na kolejny, w Łodzi. Liczymy na to, że wszystko co złe, już za nami.

Timo Lahti 10+1 (3,3,1,2*,1): Trudno mi powiedzieć co się zmieniło po dwóch wygranych przeze mnie biegach. Nie chciałem niczego zmieniać w ustawieniach, skoro dało mi to dwa zwycięstwa, a tor się zmienił. Gdy dojechałem trzeci, dokonaliśmy odpowiednich korekt i wygrałem podwójnie. W ostatnim wyścigu miałem dobry start, ale Rasmus miał pewne problemy w pierwszym łuku i musiałem pracować, by odzyskać punkt. We wcześniejszych dwóch meczach było blisko i uważam, że nie sprzedaliśmy tanio skóry. Teraz pokazaliśmy, że jesteśmy mocną drużyną i stać nas na wiele. Przed nami jeszcze długi sezon i wierzę w to, że jesteśmy w stanie awansować do play-offów.

Jakub Jamróg 12 (0,3,3,3,3): Niesamowity ciężar spadł nam z barków. Jedziemy lepiej odkąd dołączył do nas Timo Lahti, ale dopiero teraz sięgnęliśmy po zwycięstwo. Timo to świetny gość i wiele wniósł do naszej drużyny. Dwie porażki u siebie sprawiły, że nikogo nie obchodziło, że w Zielonej Górze i Landshut przegraliśmy nieznacznie. Porażka to porażka i doskonale rozumiem kibiców. Teraz wygraliśmy z bardzo mocnym zespołem, bo przypomnę, że ROW zremisował w Bydgoszczy. W końcu wszystko zagrało, aura pomogła, a my mamy czarno na białym, czego potrzebujemy, jeśli chodzi o tor. Przed tym meczem w ogóle nie trenowaliśmy w Gdańsku, bo sobotni trening był odwołany. Podeszliśmy do meczu z czystą głową i to zagrało. Nie ma co gwiazdorzyć, bo nie ustrzegliśmy się błędów. Co ciekawe, w pierwszym wyścigu usiadłem na motocyklu, na którym dobrze mi poszło w ćwierćfinale mistrzostw Polski i mnie totalnie zawiódł. Kolejne wyścigi pojechałem na tym, który zawiódł mnie wtedy, podczas ćwierćfinału. 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

04.07.2022, 18:00 / Gniezno

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 12 24 +63
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 11 18 +104
3 Trans MF Landshut Devils 10 12 -5
4 Cellfast Wilki Krosno 9 11 +37
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 12 10 -40
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 10 10 -18
7 Aforti Start Gniezno 10 7 -95
8 ROW Rybnik 10 6 -46

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus