EVA ZDRÓJ Sponsorem GKŻ Wybrzeże

21.04.2023, 17:29

EVA ZDRÓJ, woda źródlana, której dystrybutorem jest olsztyńska firma MAG Dystrybucja dołączyła do grona Sponsorów GKŻ Wybrzeże. Nasi zawodnicy korzystali z wody dostarczanej przez naszego Sponsora już podczas zgrupowaniu we Władysławowie i podobnie będzie podczas spotkań w 1. Lidze Żużlowej. Dziękujemy za wsparcie!

EVA ZDRÓJ to woda stworzona przez naturę – w tym tkwi jej doskonałość.

I to naturze zawdzięcza wszystko to, co w niej najcenniejsze. Długo poszukiwaliśmy właściwego źródła, które pozwoliłoby nam stworzyć idealnie zbilansowaną wodę mineralną – o doskonałym smaku i optymalnym składzie. Poszukiwania te zaprowadziły nas do Żeromina.

Wierzymy, że miłość i dobroczynność wynosi się z domu.

Kupując wodę EVA ZDRÓJ każdy z nas ma szansę zaangażować się w pomoc, bo z każdej sprzedanej półlitrowej butelki naszej wody 5 gr trafia do potrzebujących dzieci z Twojego regionu.

Wspieramy sportowe pasje najmłodszych i ich zdrowy rozwój. Angażujemy się w regionalne inicjatywy, wpływając tym samym na standard i komfort życia lokalnych społeczności.

Chcesz dołączyć do grona sponsorów lub partnerów? Możesz to zrobić zarówno jako firma jak i osoba indywidualna. Komplet informacji znajdziesz w zakładce poświęconej Klubowi 200.  W naszej ofercie współpracy przewidujemy pakiety skrojone na wszystkich, którzy chcą wesprzeć rozwój gdańskiego żużla, niezależnie od wysokości kwoty.


GKŻ WYBRZEŻE GDAŃSK - OFERTA SPONSORSKA DLA FIRM

OFERTA SPONSORSKA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH


Artykuł sponsorowany.

 

 

 

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus