Drużyny Lahtiego i Jensena poza finałem w Szwecji

20.09.2022, 21:17

Rasmus Jensen zdobył 12 pkt. dla Dackarny Malilla w rewanżowym półfinale Bauhaus Ligan przeciwko Lejonen Gislaved. Jego zespół przegrał u siebie 37:53 i nie zdołał awansować do finału. Podobnie było w przypadku Rospiggarny Hallstavik, która uległa Eskilstuna Smedernie 43:47. Timo Lahti zdobył dla przegranych 6 pkt. i 3 bonusy. Dla obu naszych zawodników to koniec ligowego sezonu w Szwecji.

Wyniki (za WPSportoweFakty.pl)

Dackarna Malilla - 37 pkt.

1. Maciej Janowski - 6+1 (0,1,2,1,2*)

2. Frederik Jakobsen - 3+1 (2,0,-,0,1*)

3. Rasmus Jensen - 12 (3,2,2,2,3)

4. Nicolai Klindt - 2+1 (2*,0,d,0)

5. Brady Kurtz - 3 (0,2,1,0)

6. Jacob Thorssell - 8+1 (2,3,0,1*,2)

7. Ludvig Lindgren - 3+1 (1*,2,0)

 

Lejonen Gislaved - 53 pkt.

1. Dominik Kubera - 11 (3,1,3,3,1)

2. Mathias Thoernblom - 6+1 (1,3,0,2*)

3. Patryk Dudek - 9 (0,3,3,3,0)

4. Oliver Berntzon - 7+1 (1,3,2*,1)

5. Bartosz Zmarzlik - 10+1 (2,3,3,2*)

6. Benjamin Basso - 5 (0,1,1,3)

7. Casper Henriksson - 5+1 (3,1*,1,0)

 

Wyścig po wyścigu:

1. (58,40) Kubera, Jakobsen, Thoernblom, Janowski - 2:4 - (2:4)

2. Henriksson, Thorssell, Lindgren, Basso - 3:3 - (5:7)

3. (58,70) Jensen, Klindt, Berntzon, Dudek - 5:1 - (10:8)

4. Thorssell, Zmarzlik, Henriksson, Kurtz - 3:3 - (13:11)

5. (58,50) Berntzon, Lindgren, Basso, Jakobsen - 2:4 - (15:15)

6. (59,20) Thoernblom, Jensen, Kubera, Klindt - 2:4 - (17:19)

7. (58,50) Dudek, Berntzon, Janowski, Thorssell - 1:5 - (18:24)

8. (58,60) Zmarzlik, Jensen, Henriksson, Klindt (d) - 2:4 - (20:28)

9. (58,60) Kubera, Kurtz, Thorssell, Thoernblom - 3:3 - (23:31)

10. (58,60) Zmarzlik, Janowski, Basso, Lindgren - 2:4 - (25:35)

11. (59,60) Dudek, Thoernblom, Kurtz, Klindt - 1:5 - (26:40)

12. (58,90) Kubera, Jensen, Berntzon, Jakobsen - 2:4 - (28:44)

13. (58,50) Dudek, Zmarzlik, Janowski, Kurtz - 1:5 - (29:49)

14. (59,70) Basso, Thorssell, Jakobsen, Henriksson - 3:3 - (32:52)

15. (58,60) Jensen, Janowski, Kubera, Dudek - 5:1 - (37:53)


...

Rospiggarna Hallstavik - 43 pkt.

1. Szymon Woźniak - 6+1 (0,0,-,1*,3,2)

2. Victor Palovaara - ZZ

3. Kim Nilsson - 10 (3,2,u,-,3,2)

4. Andrzej Lebiediew - 6+1 (0,2,0,3,1*)

5. Timo Lahti - 6+3 (0,d,2*,1,2*,1*)

6. Tomasz Gapiński - 6 (0,1,2,3)

7. Matej Zagar - 9 (2,3,2,2,0)

 

Eskilstuna Smederna - 47 pkt.

1. Daniel Bewley - 8+1 (1*,1,1,2,3)

2. Pontus Aspgren - ZZ

3. Grzegorz Zengota - 4 (1,1,0,2,0)

4. Robert Lambert - 10+2 (2,3,1*,3,1*,0)

5. Kacper Woryna - 13+1 (2*,3,1,3,1,3)

6. Joel Andersson - 3 (1,2,0,0)

7. Michael Jepsen Jensen - 9 (3,3,3,0)

 

Wyścig po wyścigu:

1. (55,80) Nilsson, Lambert, Bewley, Woźniak - 3:3 - (3:3)

2. (56,90) Jepsen Jensen, Zagar, Andersson, Gapiński - 2:4 - (5:7)

3. (56,30) Lambert, Nilsson, Zengota, Lebiediew - 2:4 - (7:11)

4. (56,30) Jepsen Jensen, Woryna, Gapiński, Lahti - 1:5 - (8:16)

5. (56,30) Zagar, Andersson, Lambert, Woźniak - 3:3 - (11:19)

6. (56,20) Woryna, Lebiediew, Bewley, Nilsson (u) - 2:4 - (13:23)

7. (56,10) Lambert, Zagar, Zengota, Lahti (d) - 2:4 - (15:27)

8. (57,20) Jepsen Jensen, Gapiński, Woryna, Lebiediew - 2:4 - (17:31)

9. (57,10) Gapiński, Lahti, Bewley, Zengota - 5:1 - (22:32)

10. (57,30) Woryna, Zagar, Woźniak, Andersson - 3:3 - (25:35)

11. (56,70) Lebiediew, Zengota, Lahti, Andersson - 4:2 - (29:37)

12. (56,90) Nilsson, Bewley, Lambert, Zagar - 3:3 - (32:40)

13. (57,10) Woźniak, Lahti, Woryna, Zengota - 5:1 - (37:41)

14. (57,00) Bewley, Woźniak, Lebiediew, Jepsen Jensen - 3:3 - (40:44)

15. (57,20) Woryna, Nilsson, Lahti, Lambert - 3:3 - (43:47)

 

  

Autor: Redakcja

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 30 +77
2 Stelmet Falubaz Zielona Góra 14 24 +153
3 Cellfast Wilki Krosno 14 20 +44
4 Trans MF Landshut Devils 14 17 -11
5 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 14 14 -29
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 13 -50
7 ROW Rybnik 14 11 -62
8 Aforti Start Gniezno 14 11 -122

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus