Dobre występy Pedersena i Kajbuszewa

12.08.2021, 06:11

W środę w Szwecji i w Rosji swoje mecze odjechali Kevin Juhl Pedersen i Aleksandr Kajbuszew. Obaj pokazali się z dobrej strony, a ich drużyny wygrywały.

Kevin Juhl Pedersen, który wciąż czeka na debiut w lidze polskiej zdobył 12 punktów w meczu Vargarny Norrkoeping z Griparną Nykoeping w ramach Allsvenskan League. Młody Duńćzyk wygrał trzy wyścigi, a jego zespół zwyciężył 50:40. Jego najtrudniejszym rywalem był znany z występów w Zdunek Wybrzeżu Kim Nilsson.

W dalekim Oktiabrskim odbył się natomiast mecz ligi rosyjskiej, w którym Turbina Bałakowo wygrała z miejscową Baszkirią 50:42. Dla zespołu z Bałakowa 10 punktów i 2 bonusy przywiózł Aleksandr Kajbuszew, który był drugim z najskuteczniejszych zawodników swojej drużyny. Turbina Bałakowo zapewniła sobie tym zwycięstwem wicemistrzostwo Rosji.

Vargarna Norrkoeping - Griparna Nykoeping 50:40

Vargarna Norrkoeping - 50 pkt.
1.Mathias Thoernblom - 13 (2,3,3,3,2)
2. Jonas Knudsen - 6 (0,1,1,1,3)
3. William Bjoerling - 5+2 (2*,0,1,w,2*)
4. Kevin Juhl Pedersen - 12 (3,2,3,1,3)
5. Tim Soerensen - 12+1 (3,3,2,3,1*)
6. Willy Andersson - 2 (1,0,0,0,1)

Griparna Nykoeping - 40 pkt.
1. Kim Nilsson - 17 (3,3,3,2,3,3)
2. Alex Johansson - 5 (1,1,1,2,0)
3. Kenneth Hansen - 6 (1,2,2,0,1)
4. Alexander Liljekvist - 3+1 (0,1*,0,-,2)
5. Anton Karlsson - 9+2 (2,2,2,1*,2*,0)
6. Liam Olsson Andersson - 0 (0,0,0,-,0)

Biegi z udziałem Kevina Juhla Pedersena:
2. Pedersen, Bjoerling, Hansen, Liljekvist 5:1 (7:5)
4. Nilsson, Pedersen, Johansson, Bjoerling 2:4 (13:11)
9. Pedersen, Karlsson, Bjoerling, Olsson Andersson 4:2 (30:24)
10. Thoernblom, Johansson, Pedersen, Hansen 4:2 (34:26)
14. Pedersen, Bjoerling, Hansen, Johansson 5:1 (47:37)

STK Baszkiria Oktiabrskij - 42 pkt.
9. Marat Gatijatow - 15 (2,3,3,2,2,3)
10. Rustam Muchtarow - 4 (1,0,2,1,0,0)
11. Nikita Zubariew - 0 (0,-,-,-,w)
12. Danił Zielenskij - ns (-,-,-,-,-)
13. Arsłan Fajzulin - 3 (1,1*,0,-,-,1)
14. Aleksandr Bogomołow - 3+1 (0,2*,1,u,w,0)
15. Denis Gizatullin - 17 (3,3,1,4!,3,3)

Turbina Bałakowo - 50 pkt.
1. Władimir Borodulin - 13 (3,-,2,3,3,2)
2. Aleksandr Bierdyszew - 6 (1,0,2,3,-,-)
3. Ilja Czałow - 6+2 (2,1*,-,2*,1,0)
4. Kiriłł Lejman - 0 (-,d,-,-,-)
5. Władimir Bogma - 6+1 (2*,0,-,-,2,2)
6. Aleksandr Kajbuszew - 10+2 (3,0,2*,3,1,1*)
7. Andriej Kudriaszow - 9+1 (1,3,1,3,1*)

Biegi z udziałem Aleksandra Kajbuszewa:
2. Kajbuszew, Bogma, Muchtarow, Zubariew 1:5 (3:9)
7. Kudriaszow, Muchtarow, Fajzulin, Kajbuszew 3:3 (22:20)
8. Bierdyszew, Kajbuszew, Muchtarow, Bogomołow (u) 1:5 (23:25)
10. Kajbuszew, Czałow, Gizatullin, Muchtarow 1:5 (26:34)
11. Kudriaszow, Gizatullin (4!), Kajbuszew, Bogomołow (w/u) 4:4 (30:38)
13. Gizatullin, Bogma, Kajbuszew, Muchtarow 3:3 (35:45)

Wyniki za: svemo.se / vk.com / WP SportoweFakty

Autor: Redakcja

Następny mecz:

28.05.2022, 16:30 / Łódź

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Stelmet Falubaz Zielona Góra 6 10 +56
2 Cellfast Wilki Krosno 6 8 +45
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 6 7 +17
4 Trans MF Landshut Devils 6 6 -17
5 KŻ Orzeł Łódź 6 5 -23
6 ROW Rybnik 6 5 +6
7 Aforti Start Gniezno 6 5 -51
8 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 6 2 -33

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus