5+1 Keynana Rew dla Ipswich

28.08.2023, 23:08

Keynan Rew w poniedziałkowy wieczór startował w Anglii dla Ipswich Witches. Jego zespół uległ na wyjeździe Peterborough Panthers 42:48 w rewanżowym meczu Premiership Knockout Cup. W dwumeczu 99:81 triumfowały jednak "Wiedźmy" i to oni awansowali dalej. Rew zdobył dla swojej drużyny 5 punktów i bonus (0,3,1*,1). Przypomnijmy, że w Polsce Australijczyk po sezonie 2023 opuści Zdunek Wybrzeże i po wypożyczeniu wróci do Unii Leszno.

Punktacja (za speedwayupdates.proboards.com / WpSportoweFakty):

 

Peterborough Panthers - 48 pkt. :

1. Artiom Łaguta - 1 (0,1,0,d)

2. Chris Harris - 13+1 (3,3,1*,3,3)

3. Wadim Tarasienko - 5 (1,1,2,1)

4. Benjamin Basso - 7+1 (3,0,1*,3)

5. Niels Kristian Iversen - 7+1 (3,2,1*,1)

6. Ben Cook - 12+1 (3,1,-,2,3,2*,1)

7. Jordan Jenkins - 3 (1,-,0,2,-)

Ipswich Witches - 42 pkt. :

1. Emil Sajfutdinow - 10+1 (2,3,3,2*)

2. Erik Riss - 6+2 (1*,2*,3,d,0)

3. Daniel King - 7 (2,1,2,2)

4. Keynan Rew - 5+1 (0,3,1*,1)

5. Jason Doyle - 12 (2,2,3,3,2)

6. Danyon Hume - 2 (2,0,-,0,-,0)

7. Ashton Boughen - 0 (d,-,0,0,0,-)

 

Bieg po biegu:

1. (59,8) Harris, Sajfutdinow, Riss, Łaguta - 3:3 - (3:3)

2. (60,2) Cook, Hume, Jenkins, Boughen (d/4) - 4:2 - (7:5)

3. (59,7) Basso, King, Tarasienko, Rew - 4:2 - (11:7)

4. (59,9) Iversen, Doyle, Cook, Hume - 4:2 - (15:9)

5. (60,2) Sajfutdinow, Riss, Tarasienko, Basso - 1:5 - (16:14)

6. (60,1) Harris, Doyle, Łaguta, Boughen - 4:2 - (20:16)

7. (61,4) Rew, Iversen, King, Jenkins - 2:4 - (22:20)

8. (61,3) Riss, Jenkins, Harris, Boughen - 3:3 - (25:23)

9. (60,4) Doyle, Tarasienko, Basso, Hume - 3:3 - (28:26)

10. (60,8) Harris, King, Rew, Łaguta - 3:3 - (31:29)

11. (60,7) Sajfutdinow, Cook, Iversen, Riss (d/4) - 3:3 - (34:32)

12. (60,8) Cook, King, Tarasienko, Boughen - 4:2 - (38:34)

13. (60,5) Doyle, Sajfutdinow, Iversen, Łaguta (d/3) - 1:5 - (39:39)

14. (61,1) Basso, Cook, Rew, Hume - 5:1 - (44:40)

 

15. (60,4) Harris, Doyle, Cook, Riss - 4:2 - (48:42)

Autor: Redakcja

Następny mecz:

26.05.2024, 14:00 / Gdańsk

Tabela:

msc drużyna M Pkt +/-
1 Innpro ROW Rybnik 5 8 +60
2 Cellfast Wilki Krosno 5 8 +20
3 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 4 6 +37
4 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 4 4 +4
5 Texom Stal Rzeszów 5 3 +7
6 #OrzechowaOsada PSŻ Poznań Poznań 4 2 -19
7 Energa Wybrzeże Gdańsk 5 1 -49
8 H.Skrzydlewska Orzeł Łódź 4 0 -60

Social Media

Nasi Partnerzy

Sponsor Tytularny

Partnerzy Główni

Sponsor Strategiczny Plus