Pochodzący z Częstochowy zawodnik barwy Zdunek Wybrzeże reprezentuje od początku sezonu 2017. Gdański klub jest jego trzecim klubem w żużlowej karierze. Przygodę z "czarnym sportem" rozpoczął w rodzinnym Włókniarzu, natomiast rok 2015 spędził na wypożyczeniu w GKM Grudziądz w związku z faktem, iż jego macierzysty klub nie startował w rozgrywkach. Powrót Włókniarza do rozgrywek w sezonie 2016 zbiegł się z powrotem młodego zawodnika do Częstochowy. Powrotem skądinąd bardzo udanym - Hubert zakończył sezon ze średnią biegową 1,699 w roli najlepszego młodzieżowca NICE PLŻ. Niespodziewana dzika karta dla częstochowskiego klubu skutkująca awansem do PGE Ekstraligi sprawiła, iż dla wychowanka klubu zabrakło miejsca w drużynie na sezon 2017. W efekcie Hubert postanowił spędzić pierwszy rok seniorskich startów spędzić w NICE PLŻ w barwach drużyny z Gdańska.
14.10.2017 | Friendship Speedway Trophy | 1 (d,0,d,1,-) |
08.10.2017 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń | 0 (0,-,-,0) |
01.10.2017 | Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 0 (0,-,-,-) |
29.09.2017 | IV Międzynarodowy Turniej Indywidualny o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy | 4 (0,0,1,0,3) |
24.09.2017 | Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 1+1 (0,1*,w,-) |
09.09.2017 | Turniej w Koprzywnicy | 11 (2,2,3,3,1) + 2 msc w barażu + 3 msc w finale |
27.08.2017 | "Mistrz Świata Jerzy Szczakiel zaprasza na Opolską Karolinkę" | 2 (0,2,0,0) |
20.08.2017 | Wielka Nagroda Debreczyna | 18 |
18.08.2017 | Slagerup Speedway Club - Grindsted Speedway Club | 0 (d,0,d,0,0) |
06.08.2017 | Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 3 (1,1,1,-) |
30.07.2017 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz | 10+2 (3,2,2*,2*,1) |
23.07.2017 | Stal Rzeszów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 5+1 (3,1,1*,d,0) |
16.07.2017 | Zdunek Wybrzeże - Orzeł Łódź | 4 (0,3,1,0) |
18.06.2017 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów | 10+1 (1,2*,3,1,3) |
03.06.2017 | Speedway Friendship Cup - Świętochłowice | 6 (d,0,3,3) |
25.05.2017 | 1/4 finału IMP - Krosno | 4 (2,1,1,0,0) |
21.05.2017 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków | 0 (0,0,-) |
10.04.2017 | Towarzyski Turniej Par w Częstochowie | 7 (2,1,2,2) |
08.04.2017 | Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych - Rawicz | 3+1 (2*,0,0,1,0,0) |
01.04.2017 | Zorros Final Show | 1 (1,d,0,0,0) |
31.03.2017 | III Memoriał Rycerzy Speedwaya | 3 (0,0,2,0,1) |
30.03.2017 | Eliminacje Złotego Kasku - Rawicz | 2 (0,0,1,1,u) |
29.03.2017 | Zdunek Wybrzeże - MRGarden GKM Grudziądz | 7 (1,3,2,1) |
27.03.2017 | Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 4+1 (1*,0,0,3) |
26.03.2017 | Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń | 4 (3,0,1) |
msc | drużyna | M | Pkt | +/- |
---|---|---|---|---|
1 | Cellfast Wilki Krosno | 0 | 0 | 0 |
2 | Innpro ROW Rybnik | 0 | 0 | 0 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 0 | 0 | 0 |
4 | Arged Malesa Ostrów Wielkopolski | 0 | 0 | 0 |
5 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 0 | 0 | 0 |
6 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 0 | 0 | 0 |
7 | Texom Stal Rzeszów | 0 | 0 | 0 |
8 | InvestHousePlus PSŻ Poznań | 0 | 0 | 0 |