29.08.2018 |
Esbjerg Vikings - Team Fjelsted |
13+1 (1,1,2*,3,3,3) |
28.08.2018 |
Indianerna Kumla - Smederna Eskilstuna |
8 (0,2,3,1,2) |
22.08.2018 |
Team Fjelsted -Grindsted Speedway Klub |
17+1 (3,3,3,2*,3,3) |
21.08.2018 |
Indianerna Kumla - Vastervik Speedway |
6+2 (2,2,1*,1*,0) |
19.08.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Euro Finannce Polonia Piła |
12+2 (3,1*,3,3,2*) |
15.08.2018 |
Grindsted SK - Team Fjelsted |
15+2 (3,2*,3,3,2*,2) |
14.08.2018 |
Smederna Eskilstuna - Team Fjelsted |
6+1 (1,3,0,2*,w) |
12.08.2018 |
Speed Car Motor Lublin - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
11+3 (3,3,2*,2*,1*) |
08.08.2018 |
Team Fjelsted - Slangerup Speedway Klub |
9+1 (D,2,W,3,3,1*) |
07.08.2018 |
Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved |
9 (2,3,1,3,0) |
31.07.2018 |
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla |
9+1 (0,3,2,1*,1,2) |
18.07.2018 |
Masarna Avesta - Indianerna Kumla |
9 (2,2,3,0,2) |
17.07.2018 |
Indianerna Kumla - Masrna Avesta |
9+1 (3,3,0,2,1*) |
10.07.2018 |
Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla |
5+1 (1,2,1*,0,1) |
08.07.2018 |
Puchar NICE 1. Ligi Żużlowej |
11 (0,3,3,2,3)+2+2 |
03.07.2018 |
Indianerna Kumla - Vetlanda Speedway |
8 (3,2,0,0,3) |
01.07.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik |
8+2 (1,2*,2*,3,W) |
27.06.2018 |
Team Fjelsted - Esbjerg Vikings |
8+1 (3,0,1,1,2,1*) |
17.06.2018 |
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
9+1 (2,2,1,3,1,1*) |
13.06.2018 |
Slangerup Speedway - Team Fjelsted 43-41 |
9 (1,0,2,1,3,2) |
12.06.2018 |
Rospiggarna Hallstavik - Rospiggarna Hallstavik 43-47 |
13 (3,3,3,2,2) |
10.06.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Car Gwarant Start Gniezno |
13 (3,3,2,2,3) |
01.06.2018 |
Region Varde Elitesport - Team Fjelsted |
6 (3,1,2,d,0,d) |
31.05.2018 |
XV Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wielkopolski |
2 (2,0,0,d,0) |
30.05.2018 |
Team Fjelsted - Holsted Tigers |
11+1 (1*,3,3,2,3,d) |
29.05.2018 |
Indianerna Kumla - Dackarna Malilla |
10+2 (3,2,3,1*,1*) |
27.05.2018 |
Car Gwarant - Start Gniezno |
10+2 (3,d,3,2*,2*) |
23.05.2018 |
Holsted Tigers - Team Fjelsted |
13+1 (3,2,3,0,2*,3) |
22.05.2018 |
Lejonen Gislaved - Indianderna Kumla |
11+1 (2,3,3,2,1*) |
16.05.2018 |
Team Fjelsted - Holstebro Elite |
13+1 (2,1*,3,3,3,1) |
06.05.2018 |
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
9 (0,3,3,3,w) |
04.05.2018 |
Holstebro Elite - Team Fjelsted |
10+1 (2*,2,2,3,1,0) |
28.04.2018 |
Eliminacje do SEC - Pardubice |
11 (1,3,1,3,3)+1 |
20.04.2018 |
Duńskie Kwalifikacje do cyklu GP i SEC - Holsted |
7 (1,1,3,2,w) |
14.04.2018 |
Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
1 (1,-,-,-) |
08.04.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków |
10+2 (2*,3,3,2*) |
05.04.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - forBET Włókniarz Częstochowa |
5 (0,3,d,-,2) |
04.04.2018 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils |
3 (d,d,3,-) |
03.04.2018 |
forBET Włókniarz Częstochowa - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
5 (2,3,-,-) |
24.03.2018 |
Turniej towarzyski "Zenon Plech Zaprasza" |
6 (3,1,0,2,d) |
08.10.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń |
6+1 (0,1,1,3,1*) |
01.10.2017 |
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
7+1 (1,2*,3,0,1) |
24.09.2017 |
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
15 (3,3,1,2,3,3) |
20.09.2017 |
Czwórmecz o Drużynowe Mistrzostwo Danii |
7 (1,2,2,1,1) |
15.09.2017 |
Półfinał Superligi - Dania |
6 (2,1,3,0) |
10.09.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów |
8 (2,2,3,1) |
07.09.2017 |
Team Fjelsted - Region Varde Elitesport |
11+2 (2*,1,3,3,2*,0) |
03.09.2017 |
Zdunek Wybrzeże - Lokomotiv Daugavpils |
6+2 (1,2*,1*,2) |
23.08.2017 |
Esbjerg Vikings - Team Fjelsted |
7 (3,0,1,3,w) |
22.08.2017 |
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda |
13+1 (2,3,3,3,0,2*) |
20.08.2017 |
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
14+1 (1,3,3,2,3,2*) |
16.08.2017 |
Team Fjelsted - Grindsted Speedway Klub |
12+3 (3,d,3,2*,2*,2*) |
13.08.2017 |
Puchar Nice PLŻ |
3 (2,1,-,-,-) |
06.08.2017 |
Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
9 (3,3,2,1,0) |
04.08.2017 |
Indywidualne Mistrzostwa Danii |
4 (1,0,1,0,2) |
02.08.2017 |
Holsted Tigers - Team Fjested |
17+1 (3,3,2*,3,3,3) |
30.07.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Polonia Bydgoszcz |
14 (3,2,3,3,3) |
23.07.2017 |
Stal Rzeszów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
10 (3,3,2,0,2) |
22.07.2017 |
Zdunek Wybrzeże - Euro Finannce Polonia Piła |
10+2 (2*,1*,3,3,1) |
16.07.2017 |
Zdunek Wybrzeże - Orzeł Łódź |
9 (3,1,2,3,0) |
09.07.2017 |
Grupa Azoty Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeze Gdańsk |
15 (3,2,3,3,1,3) |
28.06.2017 |
Grindsted Speedway Klub - Team Fjelsted |
13 (2,2,3,0,3,3) |
25.06.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Grupa Azoty Unia Tarnów |
6+1 (2,2*,2) |
21.06.2017 |
Team Fjelsted - Holstebro Tigers |
9+1 (d,2*,3,2,1,0,1) |
18.06.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Stal Rzeszów |
11+1 (2*,3,3,3,-) |
14.06.2017 |
Team Fjelsted - Holstebro Elite |
15+1 (3,3,2,2,2*,3) |
13.06.2017 |
Elit Vetlanda - Dackarna Malilla |
1 (1,-,-,0) |
11.06.2017 |
Arge Speedway Wanda Kraków - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
5+3 (1*,1*,1*,2) |
06.06.2017 |
Dackarna Malilla - Indianerna Kumla |
1 (1,0,-,-) |
03.06.2017 |
Auerhahnpokal - Teterow |
9+1 (2,1,3,2,1) + 6. miejsce w finale |
02.06.2017 |
Region Varde Elitesport - Team Fjelsted |
10+1 (3,2*,2,3,w,-) |
01.06.2017 |
1/2 finału IM Danii - Glumsoe |
11+3 (3,2,3,1,2) |
31.05.2017 |
Slangerup Speedway Klub - Team Fjelsted |
4 (d,1,2,0,1,d) |
27.05.2017 |
Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
11 (2,3,0,3,3) |
23.05.2017 |
Dackarna Malilla - Masarna Avesta |
7+1 (1*,3,0,3) |
16.05.2017 |
Dackarna Malilla - Lejonen Gislaved |
7+1 (3,1*,0,3) |
14.05.2017 |
Polonia Bydgoszcz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
5+1 (2,2*,1,0) |
12.05.2017 |
1/4 finału Indywidualnych Mistrzostw Danii |
15 (3,3,3,3,3) |
03.05.2017 |
Dackarna Malila - MAX Team Select |
6 (1,2,2,1) |
22.04.2017 |
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
6+2 (2*,3,1*) |
01.04.2017 |
Zorros Final Show |
7 (2,d,2,3,d) |
31.03.2017 |
MrGarden GKM Grudziądz - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
8 (3,2,1,2) |
29.03.2017 |
Zdunek Wybrzeże - MRGarden GKM Grudziądz |
7+2 (3,-,2*,2*,d) |
27.03.2017 |
Get Well Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk |
7 (2,2,3) |
26.03.2017 |
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Get Well Toruń |
5 (1,1,3) |